Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Система управління сайтом (CMS)

     На початку становлення веб-технологій та освоєння глобальної мережі Інтернет всі сайти були статичними. Такий сайт являє собою набір сторінок у вигляді HTML-файлів. Ключовими недоліками статичних сайтів є: 
- складність змін та оновлення сайту
- необхідність самостійно відслідковувати правильність посилань між сторінками. (наприклад, при зміні назви одного з розділів сайту потрібно вручну перейменувати цей розділ у всіх файлах сайту)
- складність додавання нових розділів сайту
- внесення кардинальних змін в дизайн сайту представляє досить трудомісткий процес. необхідність знань мови HTML.
Статичні сайти зустрічаються і зараз. В основному це невеликі сайти-візитки (на 5-10 сторінок) або презентаційні сайти. Пізніше крім статичних сайтів з'явилися сайти динамічні. Основна відмінність динамічного сайту від статичного - це система управління сайтом (CMS). Створення сайтів на основі CMS дозволяє не тільки уникнути недоліків статичних сайтів, але і дає велику кількість додаткових можливостей. Крім того, на практиці деякі види сайтів просто неможливо створити у вигляді статичного сайту. Це, наприклад, новинний портал, форум, Інтернет магазин.
Гнучка багатомовна система управління сайтом (CMS програма), розроблена нашими спеціалістами, дозволить Вам просто і ефективно управляти будь-яким сайтом: від простої візитки до інтернет-магазину або веб-порталу. Ви зможете елементарно і доступно наповнювати, оновлювати, змінювати Ваш сайт, маючи хоча б базові знання MS Word.
Застосування нашої системи управління сайтом дозволяє розробити багатофункціональний веб сайт, можливості якого можуть бути розширені відповідно до Ваших побажань за допомогою великої кількості додаткових програмних модулів (форма зворотнього зв”язку, форма замовлення; карта сайту; каталог продукції; система оголошень; форма реєстрації, авторизації; опитування відвідувачів; гостьова книга).
Базова версія системи керування дозволяє адміністратору сайта змінювати логічну структуру сайту (пункти меню) і наповнення (контент), оновлювати прайс-листи, фотографії та інші файли. Інтерфейс і функціональність редактора вмісту нагадує зовнішній вигляд редактора MS Word.
Сайт, створений на основі нашої системи, максимально відповідає всім вимогам, що пред'являються фахівцями по просуванню сайтів в глобальній мережі. Таким чином, він гранично підготовлений до якісної та ефективної розкрутки і просування в пошукових системах, що дасть Вам незаперечні переваги перед конкурентними продуктами. Ознайомитись з нашою cms ви можете тут - demo.soltech.com.ua