РОЗРОБКА
КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Що таке корпоративний сайт?

Сайт, що складається з необмеженої кількості сторінок, має складну структуру та багато функцій, корисних для відвідувачів та ваших співробітників.

Це потужний інструмент для позиціонування компанії та просування товарів.

Кому потрібен
корпоративний сайт?

Дуже добре підходить для компаній зі зрілою бізнес-моделлю і наявністю постійних замовників, для масштабування бізнесу.

Постійні оновлення на сайті та форми онлайн-замовлень перетворять ваш сайт в ефективний інструмент взаємодії з вашими клієнтами.

Цілі корпоративного сайту

Що Ви отримаєте?

Переваги корпоративного сайту

diamond-1
Унікальність

Унікальність, це найважливіша риса корпоративного сайту. Завдяки їй, сайт запам’ятовується і відокремлює Вас від решти гравців вашої бізнес-ніші.

Тільки виділяючись із загальної маси сайтів, можна ефективно транслювати індивідуальний імідж компанії, її корпоративний дух та ідеологію.

bulb-1
Брендінг

Веб-сайт є потужним інструментом брендінгу. Сайтів, як і компаній, є тисячі, але не кожна заслуговує на довіру. Корпоративний сайт націлений на створення позитивного іміджу та асоціації із професіоналізмом та надійністю.

Замовити корпоративний сайт — це відмінне рішення для створення іміджу компанії.

diamond-1
Унікальність

Унікальність, це найважливіша риса корпоративного сайту. Завдяки їй, сайт запам’ятовується і відокремлює Вас від решти гравців вашої бізнес-ніші.

Тільки виділяючись із загальної маси сайтів, можна ефективно транслювати індивідуальний імідж компанії, її корпоративний дух та ідеологію.

bulb-1
Брендінг

Веб-сайт є потужним інструментом брендінгу. Сайтів, як і компаній, є тисячі, але не кожна заслуговує на довіру. Корпоративний сайт націлений на створення позитивного іміджу та асоціації із професіоналізмом та надійністю.

Замовити корпоративний сайт — це відмінне рішення для створення іміджу компанії.

ОТРИМАЙТЕ
безкоштовну консультацію!
СВІЖІ ПРОЕКТИ
Winter Lutsk — оренда холодильних приміщень
Winter Lutsk - оренда холодильних приміщень
Wheel Car Stickers
Wheel Car Stickers - продаж автомобільних товарів
BOX 24 — Оренда контейнерів
ICT-ЗАХІД - Оренда контейнерів для індивідуального зберігання
Диски
diski.lviv.ua - Шини та диски для автомобілів
Агросмак
Комплексне обслуговування м’ясопереробних підприємств
Academy Ultramed — Медичні студії
Академія Ультрамед - Від діагностики до лікування
ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

Наші переваги

Ми завжди гарантуємо дотримання узгоджених умов здачі проекту, адже, створення сайту завжди прямо пов’язано з запуском продажів. Ми надаємо тільки реальні терміни виконання, оскільки впевненні у своїх можливостях на 100%.

Надаємо вам не шаблонний дизайн, а унікальний, що розробляємо саме для вашого потенційного споживача. Також, ми ретельно підбираємо відповідно графіку, необхідні матеріали, гармонійні кольори, якісні фото та шрифти.

В результаті нашої роботи ви отримуєте якісний сайт, що дає високу конверсію, оскільки точно розрахований на вашу нішу та адаптований для ваших користувачів. Ми створюємо зручний в користуванні продукт, що буде приносити вам користь довгі роки.

Для високих продажів потрібні не тільки якісні графічні матеріали, але і відповідні тексти, щоб приймати рішення про придбання того чи іншого товару. Для вашого бізнесу, тексти, що будуть продавати пишуть професійні копірайтери.

Щоб клієнт завжди розумів за щосаме він платить, ми не вимагаємо одразу 100% вартості. Ми даємо змогу платити за кожен зроблений нами етап окремо, оскільки наша розробка є чесною, прозорою та відкритою.

Ми завжди цікавимось трендами в дизайні та новими технологіями розробки, адже, для нас створеннясайтів — це і бізнес і улюблена справа одночасно. Ми завжди викладаємось на повну, не важливо, лендінг це, корпоративний сайт, чи інтернет магазин.

ОТРИМАЙТЕ
безкоштовну консультацію!

Докладніше про корпоративний сайт

Успішна компанія, яка досягла певного рівня та завоювала свою нішу на ринку, повинна продовжувати рух вперед. Закони бізнесу подібні до законів природи: ви або ростете, або занепадаєте.

Зріла компанія з постійним потоком клієнтів повинна мати корпоративний сайт. Це потужний інструмент для роботи з великою цільовою аудиторією. Він дає вам можливість продовжувати розвиток.

Яким повинен бути корпоративний сайт?

Сайту для серйозних гравців на ринку притаманна складна структура, велика кількість сторінок, багатофункціональність. Водночас повинен бути простим і зрозумілим для користувачів. Корпоративний сайт повинен позиціювати ваш бренд своїм зовнішнім виглядом та мати можливість розвиватися разом із компанією.

Структура сайту залежить від особливостей вашого бізнесу. Та все-таки певний мінімальний пакет, потрібний у будь-якій сфері, існує. Корисні розділи корпоративного сайту:

 •   візитка, що розповідає історію бренду, розкриває місію та цінності компанії;
 •   стрічка новин, яка дає можливість доводити актуальну інформацію до ваших клієнтів;
 •   онлайн підтримка та консультації, які можна надавати цілодобово;
 •   онлайн продажі, бронювання, замовлення, платежі, що роблять вас зручними та доступними для покупців;
 •   відгуки, які працюють ефективніше за деяку рекламу;
 •   блог для залученості потенційних клієнтів та надання корисної інформації наявним;
 •   всі можливі контакти, прив’язка до соцмереж та інших ресурсів.

Все решта можна додавати, залежно від ваших потреб та прагнень. Дієвий корпоративний сайт може містити від 20 до 80 сторінок. Структура сайту розробляється індивідуально під кожного клієнта.

Що повинен робити корпоративний сайт?

Ніщо в цьому світі не робиться просто так. Створюючи корпоративний сайт ви теж маєте певну мету. Він повинен працювати на вас.

Ось кілька речей, котрі буде робити сайт для вашого бізнесу:

 •   продавати товари та послуги,
 •   шукати нових клієнтів,
 •   розвивати партнерські стосунки,
 •   формувати імідж компанії,
 •   інформувати громадськість.

Корпоративний сайт ― це водночас місце для продажів, ефективна реклама, спілкування з клієнтами, ваше періодичне видання.

В сучасному світі компанія, котра вийшла на рівень середнього чи великого бізнесу, не може продовжувати розвиток без створення корпоративного сайту.

Функції корпоративного сайту

Кожному потрібен свій сайт. Бізнес-процеси, товари чи послуги, умови співпраці індивідуальні, тому сайти не можуть бути однаковими. Але можна виділити мінімальний набір функцій, котрі присутні у більшості випадків.

 

Отож, рекомендуємо створювати сайт з таким базовим функціоналом:

 •   система керування сайтом (адмінка), яка повинна бути надійною, мати гнучку систему налаштування, зручний інтерфейс користувача, забезпечувати високу швидкодію;
 •   багатомовність, яка значно розширить межі вашої цільової аудиторії;
 •   пошук по сайту та карта сайту для актуальності представлення вашого бізнесу в індексі пошукових систем;
 •   фотогалерея, у якій ви можете показувати досягнення та життя компанії;
 •   каталог товарів чи послуг з прайсом, котрий повинен бути завжди актуальним;
 •   інтернет-магазин;
 •   блог, котрий можна періодично наповнювати корисними статтями;
 •   стрічка новин для актуальної інформації;
 •   підписка на поштову розсилку;
 •   інтеграція з вашими сторінками в соціальних мережах;
 •   форма відправки заявки;
 •   кнопка “замовити дзвінок”;
 •   online chat;
 •   карта проїзду (Google).

 

Спеціалісти компанії “Soltech Технології рішень” допоможуть вам підібрати необхідний базовий пакет для вашого бізнесу. А далі все залежить від ваших побажань та стратегічних планів.

 

Ефект від створення корпоративного сайту

Вкладаючи кошти в розробку ви, безумовно, хочете отримувати конкретний результат. Для того, щоб зрозуміти, чи отримаєте вигоду від такого вкладення, оцініть очікуваний ефект.

 1. Зростання іміджу компанії. Тепер у вас з’явилася можливість показати свою експертність, розповісти про переваги, презентувати нові можливості. Це однозначно привабить нових клієнтів, та, відповідно, збільшить ваш дохід.
 2. Можливість працювати в режимі 24/7. Створення сайту зробить вас доступним клієнту в режимі онлайн постійно. Люди будуть купувати, ставити запитання, робити пропозиції, коли їм зручно. Це значно збільшить потік клієнтів та ваш дохід.
 3. Нові канали залучення клієнтів. Все більше людей купують в мережі. Це зручно, просто та стирає всі кордони. Без свого представництва у віртуальному світі ви щодня втрачатимете клієнтів. Поспішіть заявити про себе на теренах інтернету, не втрачайте можливостей.
 4. Реклама товарів та послуг, ефективність якої постійно зростає. Прості кроки з оптимізації сайту виведуть вас у перші ряди. Шукаючи відповідь на свої запитання у пошуковику, люди відразу бачитимуть ваш сайт. Перетворити потенційних клієнтів на постійних покупців ― це вже не складно.
 5. Своєчасність інформації. Корпоративний сайт дає можливість оперативно розповідати клієнтам про всі зміни. Нова лінія продуктів, зміна адреси, розширення функцій філіалів. Ваші споживачі знатимуть про все.

 

Кожний пункт можна виміряти і оцінити. Корпоративний сайт принесе вам збільшення доходів завдяки зростанню потоку клієнтів. Це реальна можливість розвитку вашого бізнесу.

 

Корпоративний сайт та кібербезпека

Кількість зловмисників на просторах інтернету постійно зростає. Створюючи корпоративний сайт, ви повинні потурбуватися про його безпеку. Адже під атаку хакерів може потрапити кожен.

Мотиви таких людей цілком очевидні. Це їх спосіб нечесного заробітку. Логіка кіберзлочинців абсолютно не відрізняється від мотивів грабіжників, що нападають на крамницю на околиці міста. Злочинці шукають легкого способу наживи.

Потурбуйтесь про те, щоб не стати легкою здобиччю на них. Дотримуйтесь обов’язкових правил:

 1. Створюйте складні паролі та логіни. Придумайте слова, не пов’язані з вашим бізнесом. Періодично змінюйте їх.
 2. Не надавайте доступу стороннім особам. Обслуговувати сайт повинні люди, з якими у вас укладені офіційні угоди. Заощадження на технічній підтримці може вилізти боком.
 3. Обов’язково створюйте резервну копію сайту. Рекомендуємо робити це хоча  б один раз на місяць.
 4. Слідкуйте за сайтом. При активних рекламних компаніях та SEO просуванні заходьте на сайт кілька разів на день. Бурхлива діяльність приваблює не лише клієнтів. Якщо сайт кілька днів буде неробочим, кошти на рекламу будуть втраченими.

Довіряйте розробку та обслуговування корпоративного сайту перевіреним гравцям на ринку цих послуг. Інтернет-агенство “Soltech Технології рішень” саме такий партнер.

Дизайн корпоративного сайту

Високий рівень конкуренції вимагає бути особливим. Правильно підібраний дизайн корпоративного сайту покликаний виділити вас із загальної маси. Корпоративні кольори, логотип, впізнаваність бренду повинна проглядатися на кожній сторінці.

На етапі створення сайту професійний веб-дизайнер запропонує вам графічний макет вашого майбутнього сайту. Уважно розгляньте його. Адже люди зустрічають сайт по зовнішньому вигляду.

Якісні фотографії стануть візуальною перевагою вашого сайту. Для оформлення сайту варто скористатися послугами фотографа.

Слід не забувати, що ваші клієнти можуть користуватися багатьма мобільними пристроями з різними параметрами екранів. Тому при створенні сайту повинна використовуватися адаптивна верстка.

Вам потрібно бути не схожим на конкурентів. Виділятися на їхньому фоні. Правильно розроблений дизайн сайту допоможе вам це зробити.

Спеціалісти інтернет-агентства “Soltech Технології рішень” знають як створити унікальний дизайн корпоративного сайту для вашого бізнесу.

 

Якісний контент для корпоративного сайту

Сайт ― можливість розмовляти з кожним клієнтом. Але потрібно правильно підбирати слова. Крім початкового наповнення сайту інформацією, не забувайте поновлювати стрічку новин, періодично кидати цікаві статті в блог та активно спілкуватися з відвідувачами.

Представники великого бізнесу створюють для цього відділи інформаційної політики в структурі компанії. За допомогою системи керування сайтом ваші працівники зможуть самостійно виставляти необхідну інформацію. Ефект від якісного контенту на сайті перекриває витрати на утримання персоналу.

Але як бути, якщо ваші обороти не настільки високі, щоб дозволити собі таку розкіш, як цілий відділ. В такому випадку вигідно працювати з копірайтером, який розуміється в ніші вашого бізнесу.

На послугах написання якісного та релевантного до бізнесу контенту спеціалізуються також інтернет-агентства по створенню сайту. Співпраця на постійній основі допоможе вам досягти значних результатів.

Досвідчені копірайтери компанії “Soltech Технології рішень” запропонують вам якісні тексти для успішних продажів. Для успішного функціонування сайт повинен мати якісну інформаційну підтримку.

Технічна підтримка та обслуговування сайту

Після створенні сайт починає працювати. Починає виникати питання технічної підтримки та обслуговування. Хто повинен виконувати цю роботу?

Для початку кілька технічних нюансів. Кожен сайт має своє доменне ім’я та хостинг.  Це місце розміщення файлів. Компанія може купити ці дві складові самостійно та обслуговувати сайт за допомогою найманих штатних працівників.

Але розвиток ІТ технологій заставляє навіть великі компанії переходити на аутсорсинг таких послуг. Утримувати висококваліфікованих спеціалістів стає не по кишені навіть великим гравцям бізнесу.

Другий варіант технічної підтримки та обслуговування сайту ― угода з компанією, що професійно цим займається. Інтернет-агентство “Soltech Технології рішень” пропонує розмістити сайт на своїх ресурсах та доглядати за ним. Ви отримаєте постійне спостереження за працездатністю сайту та оперативне розв’язання питань з хостингом.

А ваш менеджер по персоналу зітхне з полегшенням. Адже сьогодні знайти спеціалістів у сфері ІТ дуже важко.

Просування сайту

Для досягнення мети не достатньо лише створити корпоративний сайт. Вам необхідно, щоб люди його відвідували. Тому сайт потрібно зробити помітним в пошуковій видачі серед великої кількості конкурентів.

Пошукова оптимізація допоможе зробити ваш корпоративний сайт відвідуваним потрібною аудиторією. Це комплекс заходів, розроблених SEO-спеціалістами, який приносить результат у вигляді високої конверсії. А, відповідно, зростання ваших доходів.

Спеціалісти інтернет-агентства “Soltech Технології рішень” знають, як оптимізувати корпоративний сайт та підняти його в пошукових системах.

Маєте готовий сайт, який не працює? Замовте аудит, за результатами якого можна зробити наступні кроки:

 •   оптимізувати програмний код,
 •   підібрати ключові слова,
 •   наповнити релевантним контентом під вимоги SEO,
 •   зареєструвати сайт в каталогах і дошках оголошень,
 •   запустити контекстну рекламу.

Грамотно проведена оптимізація завжди дає результат. Корпоративний сайт починає працювати на вас.

 

Чому варто довірити створення вашого корпоративного сайту інтернет-агентству “Soltech Технології рішень”?

Інтернет-агенство “Soltech Технології рішень” ― це команда спеціалістів з досвідом. Компанія створила понад 500 сайтів, які успішно працюють. Нас знають у Львові, Києві та за межами України.

“Soltech Технології рішень” пропонує увесь пакет послуг, пов’язаних зі створенням корпоративного сайту:

 •   підберемо та зареєструємо ім’я сайту, надамо надійний хостинг;
 •   напишемо програмний код;
 •   створимо кілька варіантів макету сайту;
 •   детально продумаємо інтерфейс користувача;
 •   створимо анімацію;
 •   напишемо контент;
 •   зробимо сайт помітним для пошукових систем.

Ви отримуєте безпечний, якісний, робочий сайт. Вкладаєте кошти, спрямовані на результат: збільшення кількості клієнтів та доходу компанії.

 

Принципи роботи “Soltech Технології рішень”.

 1. Індивідуальний підхід до кожного проекту. Детально вивчаємо вашу нішу, перед початком співпраці. Пропонуємо заповнити бриф, заглиблюємось в усі деталі.
 2. Пропонуємо оригінальні рішення. Ми не любимо шаблонний підхід. Нам цікаво вирішувати складні завдання.
 3. Дотримуємося термінів. Це наше непорушне правило. Узгоджуємо з клієнтом дати і виконуємо роботу вчасно.
 4. Пропонуємо професійні послуги. Хоча маємо великий досвід ― постійно навчаємось. Ми знаємо всі новини.

Ці правила допомагають “Soltech Технології рішень” створювати саме такі корпоративні сайти, які потрібні. Використовуйте вміння та досвід професіоналів. Це запорука вашого успіху.

Для консультації по будь-якому питанню або для замовлення сайту необхідно просто передзвонити нам. Можна залишити заявку на зворотній зв’язок. Чекаємо Вас!