НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ

(копірайтинг)
Цілі:

Готуємо тексти для досягнення результатів.
Ваш сайт буде цікавим та інформативним, водночас, помітним для пошукових систем.

Навіщо вам копірайтинг

Навіщо вам
копірайтинг

loyalty
Підвищення довіри

Копірайтинг дозволяє за допомогою тексту увійти в довіру до клієнта, донести суть пропозиції, зняти всі обмеження і спонукати до здійснення дії (покупці, замовленні і т.д.).

seo 2-2
Підвищенния пошукової видачі

Тільки за допомогою копірайтингу можна просунути інформаційний або комерційний сайт. Саме статті цікавлять пошукові системи, та впливають на видачу за пошуковими результатами.

fast-card-1
Продаж товару

Якісний текст, створений копірайтером, здатний успішно працювати на продаж кілька років поспіль. Цей текст буде виконувати роль продавця в інтернеті, який відповість на всі запитання, що цікавлять клієнта.

diamond-1
Впізнаваність бренду

Яскравий і незабутній слоган, придуманий копірайтером, збільшить впізнаваність бренду, торгової марки і призведе до підвищення лояльності клієнтів.

loyalty
Підвищення довіри

Копірайтинг дозволяє за допомогою тексту увійти в довіру до клієнта, донести суть пропозиції, зняти всі обмеження і спонукати до здійснення дії (покупці, замовленні і т.д.).

seo 2-2
Підвищенния пошукової видачі

Тільки за допомогою копірайтингу можна просунути інформаційний або комерційний сайт. Саме статті цікавлять пошукові системи, та впливають на видачу за пошуковими результатами.

fast-card-1
Продаж товару

Якісний текст, створений копірайтером, здатний успішно працювати на продаж кілька років поспіль. Цей текст буде виконувати роль продавця в інтернеті, який відповість на всі запитання, що цікавлять клієнта.

diamond-1
Впізнаваність бренду

Яскравий і незабутній слоган, придуманий копірайтером, збільшить впізнаваність бренду, торгової марки і призведе до підвищення лояльності клієнтів.

ОТРИМАЙТЕ
безкоштовну консультацію!

Наші стандарти

Унікальність тексту

Це найголовніша вимога. За допомогою спеціальних ресурсів легко визначити унікальність тексту у відсотках. Вивчаючи ринок, копірайтер може читати сайти ваших конкурентів. Але в жодному разі не переписувати їх тексти. В цьому й полягає майстерність: ознайомитися з тим матеріалом, який є у відкритому доступі, та створити власний унікальний продукт.

Тексти для людей

Просто “напхати” ключових фраз, ігноруючи правила граматики та логіки побудови тексту, не важко. Але пошукові системи стають розумнішими, такий спосіб просування текстів уже не спрацює. Тепер потрібно складати текст, наче пазл. Вписувати ключові фрази так, щоб їх було приємно читати.

Розкриття теми

Від копірайтера вимагається повне занурення в тему, та розуміння того, про що йде мова. Навіть короткий опис товару повинен містити необхідну споживачеві інформацію та давати відповіді на конкретні питання. Саме такі тексти читають люди. Просто заповнювати словами сайт вже нікому не потрібно.

Відсутність помилок

Граматичних та пунктуаційних помилок у текстах не повинно бути. Сьогодні у відкритому доступі сервіси перевірки текстів, різноманітні словники та інші інструменти для копірайтерів. Текст однозначно має бути вичитаний та без помилок. Це обов’язкова вимога.

Структура тексту

Великий одноманітний потік слів люди не сприймають. Стаття повинна бути структурована заголовками і підзаголовками, пости в соціальних мережах розбавлені смайлами. Легко сприймаються нумеровані або марковані списки. Методів багато, текст повинен виглядати привабливо. Не варто втомлювати очі свого читача довгим безперервним полотном.

Результативність

Але найголовніша вимога ― це результативність тексту. Тобто здатність спонукати читача до певної дії. Комерційні тексти повинні бути складовою маркетингової стратегії вашого бізнесу та вести до зростання рівня продажів. Копірайтери інтернет-агентства “Soltech Технології рішень” знають, як писати саме такі тексти для успіху вашого бізнесу.

Чому варто замовити копірайтинг у нас

Якщо вам текст потрібен «на вчора» — це не проблема. Ми якісно виконуємо роботу в найкоротші терміни.

Перед написанням, наші копірайтери уважно вивчать ваш продукт.
Наші тексти — це 100% унікальність матеріалу.

Ми детально проаналізуємо вашу нішу і підготуємо якісні тексти з урахуванням індивідуальних особливостей вашого бізнесу.

Наші копірайтери — це фахівці з великим досвідом в рекламі і маркетингу, тому всі тексти будуть максимально залучати користувачів.

ОТРИМАЙТЕ
безкоштовну консультацію!

Докладніше про копірайтинг

Створити сайт або бізнес-сторінку ― це лише початок. Далі потрібно наповнювати їх якісним релевантним контентом. Значну роль тут відіграють тексти, що читає ваш клієнт.

Написання текстів з певною метою, тобто для досягнення встановлених цілей, ― це копірайтинг. Чіткого визначення професії немає, адже вона динамічно розвивається в ногу з маркетингом.

Навіть великі компанії з солідними PR відділами замовляють послуги копірайтерів для написання текстів рекламного характеру. Адже тенденції постійно змінюються, тому утримувати та навчати власного спеціаліста значно дорожче.

Інтернет-агентство “Soltech Технології рішень” пропонує замовити якісний копірайтинг, спрямований на результат. Просто тексти на сайт вам не потрібні. Вам необхідні тексти, що продають. Копірайтери “Soltech Технології рішень” знають, як їх створювати.

Історія виникнення нової професії “копірайтер”

Сьогодні складно зрозуміти, коли з’явилася ця професія. Адже в продажах завжди присутній текст.  Вихваляючи свій товар на ринках, продавці вже створювали рекламні тексти. Слово “реклама (reclamare)” з латині перекладається, як “гукати раз у раз”. Успіх продажів завжди був тісно пов’язаний з вмінням влучно підібрати слова. Навіть існувала окрема професія “оповісників”, котрим торговці платили за вплив на покупців словами про товар. Мабуть, цих людей можна назвати першими копірайтерами.

Розвиток реклами, як окремого виду діяльності, потребував тестів, котрі не просто розповідали про товар. Потрібно було влучно підібрати вислови, котрі били точно в ціль. Тобто, привертали увагу потрібної категорії людей, здатних купити саме цей товар. Копірайтерам довелося вивчати основи маркетингу та психології.

Новий виток розвитку професії був викликаний ростом та вдосконаленням інформаційних технологій. Адже тепер копірайтерам доводиться враховувати те, як пошукові системи сприймають текст. А це вже новий рівень майстерності.

SEO-копірайтинг для вашого сайту

Описи, статті, новини, інформаційні повідомлення, рекламні банери, навіть назва товару, ― це тексти. Розміщуючи їх на сайті компанії ви переслідуєте дві мети:

 •   розповісти все, що потрібно, споживачу;
 •   потрапити в ТОП пошукової видачі.

Копірайтери компанії “Soltech Технології рішень” добре знають, як підготувати тексти для досягнення результатів. Ваш сайт буде цікавим та інформативним для майбутніх покупців, водночас, помітним для пошукових систем.

Створюючи тексти для вашого сайту, копірайтер враховує алгоритми ранжування веб-сторінок пошуковими системами. Спершу створюється семантичне ядро сайту, тобто список ключових слів для вашої ніші бізнесу. Обираючи найефективніші слова, копірайтер вписує їх в текст, дотримуючись певних правил.

Якщо текст унікальний та якісний, пошукова система пропонує його людям, котрі ввели в запиті ці самі слова. Тому SEO-копірайтинг, виконаний на високому рівні, підвищує довіру до вашого сайту. Це ваш успіх у довгостроковій перспективі, він важить значно більше, ніж швидкі продажі.

Спеціалісти інтернет-агентства “Soltech Технології рішень” допоможуть вам створити сайт, якому будуть довіряти і люди, і машини. 

Копірайтинг

Одного сайту для успішного бізнесу сьогодні недостатньо. Ваші потенційні клієнти, котрі становлять 90 % потенціалу бізнесу, активно спілкуються в соціальних мережах. Тому, вам необхідно правильно подавати себе в цьому середовищі.

Створивши сторінки та групи в кількох соціальних мережах, розробивши детальний контент-план та щодня спілкуючись зі своїми прихильниками, ви стаєте частиною середовища. Щойно в цих людей виникне потреба у вашому товарі, вони самі прийдуть.

Але спілкування вимагає сил та часу. Розробити контент-план та неухильно дотримуватися його не так просто, як здається з першого погляду. Тому для написання якісних текстів залучають професійних копірайтерів, котрі добре знають свою справу.

Копірайтери компанії “Soltech Технології рішень” допоможуть вам:

 •   скласти контент-план;
 •   написати пости для Фейсбук, Інстаграм та інших соціальних мереж;
 •   розробити тексти рекламних оголошень для соціальних мереж.

Значно простіше копірайтеру вникнути в особливості бізнесу та підготувати якісні тексти, ніж власнику магзину або менеджеру з продажів вивчати всі тонкощі ремесла копірайтера. Це саме та частина робіт, яку ви можете сміливо віддати на аутсорсинг “Soltech Технології рішень”.

Статті для блогу ― створіть періодичне видання вашого бізнесу

Цікаві інформаційні статті люди читають. Посилання на них підвищують якість вашого сайту та виводять його в ТОП пошукових систем. Не має значення ніша вашого бізнесу, завжди є що розповісти потенційним клієнтам.

Новинки ринку, інноваційні розробки, корисні поради, цікаві історії. Слід шукати різноманітні теми для вашого блогу. Досвідчений копірайтер допоможе вам визначитися з переліком тем та напише статтю. Цікаву та корисну для ваших покупців, складену відповідно до встановлених правил.

Стаття для блогу також може містити ключові слова для якісного просування вашого сайту. Але їх потрібно правильно розмістити, щоб не перетворити хорошу та інформативну статтю на спам.

Готуючи статтю, потрібно дотримуватися ряду вимог:

 •   інформативність та цікава подача матеріалу, навіть якщо тема складна, читачам повинно бути легко сприймати текст;
 •   оформлення, заголовки, підзаголовки та списки вітаються пошуковими системами та візуально роблять текст простішим для сприйняття;
 •   корисні посилання на перевірені першоджерела, це підвищує рейтинг вашого сайту;
 •   періодичність публікацій, розмістити дві-три статті при запуску сайту недостатньо, оновлюйте ваш блог хоча б раз на тиждень.

Копірайтери агентства “Soltech Технології рішень” підготують якісні статті для вашого блогу. Створять його цікавим та корисним для споживачів.

 

Копірайтинг у формулах

Копірайтер працює на стику багатьох наук. Кваліфікований фахівець повинен розуміти основи маркетингу, теорію продажів, розбиратися в психології споживачів, легко освоювати нові комп’ютерні програми та орієнтуватися в особливостях зорового сприйняття інформації. При цьому потрібно відчувати текст та грамотно писати.

Головна мета копірайтингу ― спонукати людей до дії. Тому, цю науку можна прописати у формулах. Це правила, за якими працює маркетинг ще з минулого століття. Вони постійно вдосконалюються, але основа залишається.

Наведемо кілька основних корисних формул від відомих маркетологів та рекламістів, необхідних для копірайтера.

 •   AIDA (Attention – Interest – Desire – Action / Увага – Інтерес – Бажання – Дія) ― найвідоміша формула американського рекламіста Е.Левіса, котра відома ще з 1896 року. З часом вона отримала кілька інтерпретацій, з’явилися M (Motive / Мотивація) та С (Confidence / Довіра). Але основа формули не втрачає свою актуальність досі.
 •       ACCA (Awareness – Comprehension – Conviction – Action / Поінформованість — Усвідомлення — Переконання — Дія).
 •       DIBABA, формула німецького автора Р. Гольдмана, яка символізує шість етапів продажів, працює понад 60 років.
 •       DAGMAR (Defining advertising goals — measuring advertising results / Визначення рекламних цілей — вимірювання рекламних результатів), запропонована Расселом Коллі.
 •       VIPS (Visibility + Identity + Promise + Simple Mindedness / Видимість + Ідентичність + Обіцянка + Просте бажання), формула впливу реклами на широку аудиторію від Девіда Бернстайна.
 •       ODC (Offer+ Dead Line+ Call to Action / Унікальна пропозиція + Обмежений термін дії + Заклик до дії). Це універсальна формула для написання рекламних текстів, що продають.

Перелік формул можна продовжувати. Це маркетингові правила, які працюють вже багато років. Основа тексту, який повинен підготувати копірайтер. Для того, щоб ваші доходи зросли.

Види копірайтингу від “Soltech Технології рішень”

Інтернет-агентство комплексно підходить до просування вашого онлайн бізнесу. Наші спеціалісти працюють, як одна команда. Тому, копірайтер легко знаходить спільну мову з SEO-спеціалістом та дотримується вашого маркетингового плану розвитку.

В нашому агентстві ви можете замовити:

 •   тексти, котрі продають;
 •   SEO-тексти;
 •   комерційні пропозиції;
 •   листи для email-розсилок;
 •   описи розділів та підрозділів сайту;
 •   описи карток товарів для інтернет-магазинів;
 •   статті для блогу;
 •   пости для соціальних мереж.

Запорукою якості ваших текстів стане досвід наших копірайтерів. Компанія “Soltech Технології рішень” створила та наповнила якісними текстами понад 500 сайтів. Долучайтесь до успішних.

Переваги копірайтингу від інтернет-агентства “Soltech Технології рішень”

Звичайно, можна готувати тексти власними силами. Як варіант, найняти фрілансера в допомогу. Але якщо ви орієнтуєтесь на перспективний результат та справді здатні продавати у вашій ніші тексти, працюйте з професіоналами.

Замовити послуги копірайтера в “Soltech Технології рішень” легко та просто. Достатньо подзвонити або написати. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами, проведуть аудит вашого сайту та розроблять відповідну стратегію просування. А копірайтери наповнять сторінки якісними текстами.

Ми знаємо, що потрібно саме вашому бізнесу для зростання. Тексти, що продають, від “Soltech Технології рішень”.

Для консультації по будь-якому питанню або для замовлення сайту необхідно просто передзвонити нам. Можна залишити заявку на зворотній зв’язок. Чекаємо Вас!