ПРО НАС

SolTech ― це надійний партнер вашого бізнесу в бурхливому морі онлайн. Ще вчора створити корпоративний сайт або зареєструвати сторінку компанії у соцмережах вважалося даниною моді. Сьогодні це насамперед питання успіху вашої улюбленої справи. Часи змінилися. І ми готові запропонувати вам дієві рішення.

ХТО МИ?

ЧИМ ВАМ ВИГІДНА СПІВПРАЦЯ З НАМИ?

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ?

Що особливого в компанії SolTech

Компанія SolTech понад 15 років на ринку цифрового маркетингу. Хоча ми давно “на ти” з Digital Marketing, не забуваємо постійно відстежувати новинки та перевіряти їх на практиці.

Нам є чим пишатися. Понад 1,5 тис. успішно реалізованих проектів SolTech працюють у 8-ми країнах світу. Це бізнес, до перемог якого ми причетні. Такий результат дарує наснагу постійно вдосконалюватися та дасягати успіху.

Швидко виводимо бізнес в онлайн

В портфоліо SolTech біля 450 створених з нуля сайтів. В наших роботах не лише креатив дизайнерів, програмістів, райтерів, але й кропітка аналітична робота маркетологів, SEO-спеціалістів, SMM-ників, проектних менеджерів. Ми створюємо комплексні рішення, які допомагають бізнесу не просто виходити в онлайн. Ми знаємо як вам голосно про себе заявити та вигідно вирізнятися на тлі конкурентів.

Якісно супроводжуємо зростання вашої компанії

Наступним етапом після створення сайту та сторінок у соцмережах є просування. Це довга, кропітка й безупинна робота. І фахівці SolTech виконають її для вас бездоганно. Ми не лише запалюємо зірки, але й допомагаємо бізнесу ставати щодня помітнішим для нових клієнтів. Довгострокова співпраця з нами гарантує успіх. Час і вам приєднатися до спільноти з сотні постійних клієнтів SolTech.

Постійно навчаємося та розвиваємося

SolTech ― це компанія, яка надає якісні послуги бізнесу у сфері онлайн маркетингу. А вдається нам все, насамперед, завдяки колективу. Ми об’єднали досвідчених, креативних та перевірених часом людей, які люблять свою роботу. В штаті компанії 14 фахівців, які постійно навчаються та вдосконалюються. На динамічному ринку маркетингових послуг ми обираємо найкращих.

Працюємо відкрито і чесн

Одна з наших основних переваг ― це стабільність. Ми не агенція-одноденка, а офіційно зареєстрована компанія з амбітними планами. Уклавши угоду про співпрацю з SolTech ви отримуєте юридичну гарантію виконання зобов’язань. А ваш бухгалтер — усі супроводжуючі документи, на підставі яких оплату послуг можна списати на операційні витрати.

Які послуги SolTech
потрібні вашому бізнесу?

Кожен бізнес індивідуальний. Шаблонні рішення вже не працюють. Вам не потрібен такий сайт, як у конкурента, або такі тексти, як у партнерів. Ви шукаєте власний шлях до клієнта. Ми знаємо як допомогти.

Познайомтесь з переліком послуг компанії SolTech. Що з цього списку потрібне вам?

 • Швидка та якісна розробка сайтів різної складності. Створюємо лендінги, сайти-візитки, корпоративні сайти та інтернет магазини. Термін роботи після узгодження всіх деталей становить від 5 робочих днів.
 • Налаштування дієвої реклами під вашу цільову аудиторію. Пошукова реклама AdWords та таргетингова реклама в соцмережах допоможе знайти налаштованих на покупку потенційних клієнтів та підвищити впізнаваність вашого бренду.
 • Просування бізнесу онлайн. SEO-оптимізація сайту та просування сторінок у соцмережах потребує знань, часу та стабільності. Наші фахівці готові супроводжувати ваш бізнес протягом тривалого періоду та сприяти його зростанню.
 • Технічна підтримка бізнесу та консультації спеціалістів. Ми реєструємо домен, пропонуємо якісний хостинг та супроводжуємо постійне оновлення контенту. З SolTech ви отримуєте грамотно створений сайт, який працює на вас.

Сфера онлайн-маркетингу постійно змінюється. З SolTech ваш бізнес завжди встигатиме за цими змінами. Адже онлайн простір ― це водночас нові можливості та нові виклики. Ми допоможемо вам використати усі переваги та уникнути зайвих ризиків.

Комплексні рішення
для вашого бізнесу

Давайте зробимо ваш бренд помітним онлайн! Soltech пропонує комплексні послуги цифрового маркетингу, включаючи веб-дизайн, SEO, PPC рекламу, управління соціальними медіа та аналітику. Наша досвідчена команда допоможе вам досягти високих результатів та збільшити ваш онлайн присутність. Довіртеся нам для ефективного просування вашого бренду в цифровій сфері!

Почніть розвиток вашого бізнесу!
Отримайте безкоштовну консультацію!

  Комплексні рішення
  для вашого бізнесу

  Почніть розвиток вашого бізнесу!
  Отримайте безкоштовну консультацію!

   Наші контакти
   Адреса:

   79007 м. Львів
   вул. Городоцька, 10

   Телефон:
   e-mail: