SolTech: сучасні технології та комплексні рішення для бізнесу

SolTech ― це надійний партнер вашого бізнесу в бурхливому морі онлайн. Ще вчора створити корпоративний сайт або зареєструвати сторінку компанії у соцмережах вважалося даниною моді. Сьогодні це насамперед питання успіху вашої улюбленої справи. Часи змінилися. І ми готові запропонувати вам дієві рішення.

ХТО МИ?

  • команда фахівців онлайн-маркетингу

ЧИМ ВАМ ВИГІДНА СПІВПРАЦЯ З НАМИ?

  • ви разом отримуєте всі наші знання та досвід для використання в інтересах розвитку та оптимізації бізнесу

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ?

  • дайте запит на аналіз сайту, попросіть розрахувати вартість та результати рекламної кампанії у Гугл, запитайте нас як просунути офіційну сторінку в фейсбук та інстаграм, поставте завдання регулярно писати та наповняти ваші сайти унікальними текстами – ми завжди одразу ж відгукнемся!

Що особливого в компанії SolTech?

Компанія SolTech понад 15 років на ринку цифрового маркетингу. Хоча ми давно “на ти” з Digital Marketing, не забуваємо постійно відстежувати новинки та перевіряти їх на практиці. 

Нам є чим пишатися. Понад 1,5 тис. успішно реалізованих проектів SolTech працюють у 8-ми країнах світу. Це бізнес, до перемог якого ми причетні. Такий результат дарує наснагу постійно вдосконалюватися та дасягати успіху.

Швидко виводимо бізнес в онлайн

В портфоліо SolTech біля 450 створених з нуля сайтів. В наших роботах не лише креатив дизайнерів, програмістів, райтерів, але й кропітка аналітична робота маркетологів, SEO-спеціалістів, SMM-ників, проектних менеджерів. Ми створюємо комплексні рішення, які допомагають бізнесу не просто виходити в онлайн. Ми знаємо як вам голосно про себе заявити та вигідно вирізнятися на тлі конкурентів.

Якісно супроводжуємо зростання вашої компанії

Наступним етапом після створення сайту та сторінок у соцмережах є просування. Це довга, кропітка й безупинна робота. І фахівці SolTech виконають її для вас бездоганно. Ми не лише запалюємо зірки, але й допомагаємо бізнесу ставати щодня помітнішим для нових клієнтів. Довгострокова співпраця з нами гарантує успіх. Час і вам приєднатися до спільноти з сотні постійних клієнтів SolTech.

Постійно навчаємося та розвиваємося

SolTech ― це компанія, яка надає якісні послуги бізнесу у сфері онлайн маркетингу. А вдається нам все, насамперед, завдяки колективу. Ми об’єднали досвідчених, креативних та перевірених часом людей, які люблять свою роботу. В штаті компанії 14 фахівців, які постійно навчаються та вдосконалюються. На динамічному ринку маркетингових послуг ми обираємо найкращих.

Працюємо відкрито і чесно

Одна з наших основних переваг ― це стабільність. Ми не агенція-одноденка, а офіційно зареєстрована компанія з амбітними планами. Уклавши угоду про співпрацю з SolTech ви отримуєте юридичну гарантію виконання зобов’язань. А ваш бухгалтер — усі супроводжуючі документи, на підставі яких оплату послуг можна списати на операційні витрати.

Які послуги SolTech потрібні вашому бізнесу?

Кожен бізнес індивідуальний. Шаблонні рішення вже не працюють. Вам не потрібен такий сайт, як у конкурента, або такі тексти, як у партнерів. Ви шукаєте власний шлях до клієнта. Ми знаємо як допомогти.

Познайомтесь з переліком послуг компанії SolTech. Що з цього списку потрібне вам?

  • Швидка та якісна розробка сайтів різної складності. Створюємо лендінги, сайти-візитки, корпоративні сайти та інтернет магазини. Термін роботи після узгодження всіх деталей становить від 5 робочих днів.
  • Налаштування дієвої реклами під вашу цільову аудиторію. Пошукова реклама AdWords та таргетингова реклама в соцмережах допоможе знайти налаштованих на покупку потенційних клієнтів та підвищити впізнаваність вашого бренду.
  • Просування бізнесу онлайн. SEO-оптимізація сайту та просування сторінок у соцмережах потребує знань, часу та стабільності. Наші фахівці готові супроводжувати ваш бізнес протягом тривалого періоду та сприяти його зростанню.
  • Технічна підтримка бізнесу та консультації спеціалістів. Ми реєструємо домен, пропонуємо якісний хостинг та супроводжуємо постійне оновлення контенту. З SolTech ви отримуєте грамотно створений сайт, який працює на вас.

Сфера онлайн-маркетингу постійно змінюється. З SolTech ваш бізнес завжди встигатиме за цими змінами. Адже онлайн простір ― це водночас нові можливості та нові виклики. Ми допоможемо вам використати усі переваги та уникнути зайвих ризиків.

Використайте досвід SolTech для зростання бізнесу

Уміння, знання та креативність фахівців SolTech до ваших послуг. Ми пропонуємо дієві алгоритми для різних етапів еволюції бізнесу. Тому не варто зволікати: найкращий час для початку нашої співпраці ― це сьогодні!

Вихід в онлайн з SolTech або вдалий старт

Якщо досі ви розвивали власну справу лише офлайн, то час змін настав. З нащою компанією початківці швидко помічають переваги розвитку бізнесу онлайн.  Ось як відбуватиметься наша співпраця.

➔    Крок 1. Знайомство та занурення у вашу сферу діяльності.

Насамперед фахівці SolTech заглиблюються в особливості ринку, аналізують діяльність конкурентів та вивчають цільову аудиторію. Потім детально розглядають ваші стратегічні плани, а також сильні та слабкі сторони компанії. Комунікації відбуваються так, як зручно клієнту: телефонні інтерв’ю, анкетування, зустрічі онлайн або офлайн.

➔    Крок 2. Розробка пропозицій для брендування бізнесу.

Гармонійний образ компанії важливий для онлайн середовища. Ми знаємо як створити ім’я, торговий знак, унікальну торговельну пропозицію (оффер), голос бренду, дизайн фірмового стилю компанії. Ваш бренд повинен сприйматися цілісно та завойовувати довіру майбутніх покупців.

➔    Крок 3. Створення сайту та сторінок у соцмережах.

Допоможемо підібрати та зареєструвати домен , підсобимо з хостингом, розробимо технічно грамотні рішення, наповнимо сайт та сторінки якісним контентом, налаштуємо рекламні кабінети та запустимо тестові кампанії.

➔    Крок 4. Супровід, підтримка, консультації бізнесу.

Запропонуємо кілька варіантів вигідної співпраці для просування сайту та сторінок. Який би варіант ви не обрали, технічна підтримка та фахові консультації спеціалістів SolTech завжди будуть вам доступні.

Швидка допомога від SolTech або звільніть свій час

Ви вже заплуталися в налаштуваннях контекстної реклами на сайті або ваші працівники втомилися від додаткових обов’язків виставляти дописи у соцмережах та на офіційному сайті компанії? Отже, час нашого знайомства настав! Пропонуємо делегувати онлайн маркетинг фахівцям SolTech.

➔    Крок 1. Аудит ваших сайтів та бізнес сторінок.

Ми знайдемо відповіді на питання, чому ваш сайт не приводить нових клієнтів, а витрати на рекламу у соцмережах здаються марними. Проведемо детальний аналіз та знайдемо усі помилки.

➔    Крок 2. Виправлення помилок і технічне вдосконалення.

Після ретельного дослідження підготуємо звіт та пропозиції. Узгодимо все з вами й втілимо рекомендації у життя. Часто вже на цьому етапі клієнти помічають, що сайт почав працювати.

➔    Крок 3. Оновлення контенту.

Якісний контент повинен вирізняти вас серед конкурентів. Крім того він запорука високих позицій в органічній пошуковій видачі Гугла і перший крок до стабільного притоку нових клієнтів. Підготуємо актуальні статті й дописи , оновимо візуальний контент, вдосконалимо графіку та дизайн.

➔    Крок 4. Запуск рекламних кампаній.

Підготуємо план рекламних кампаній відповідно до маркетингової стратегії, запустимо тестові варіанти та оберемо найрезультативніші. Ми змусимо контекстну й таргетовану рекламу працювати на цілі вашого бізнесу.

➔    Крок 5. SEO-просування та SMM-супровід.

Поступове та ретельне SEO ― один з найефективніших методів залучення клієнтів, а правильний підхід до SMM дає змогу перетворити просто бізнес на впізнаваний бренд з лояльною аудиторією. Ми знаємо як це зробити для вас.

Підкорення нових вершин разом з SolTech

У мінливій сфері онлайн маркетингу важливо та водночас складно встигати за всіма новинками. Тому кожен фахівець SolTech постійно вдосконалюється у своєму напрямку. Маркетологи вашої компанії можуть скористатися нашими знаннями. Віддайте частину процесів на аутсорсинг з метою вдосконалення.

Де б ви не знаходились зараз, ми впевнені: завтра ви досягнете більшого.

Разом з компанією SolTech.

Звертайтеся у зручний для Вас час

+380 6767 4 1919

office@soltech.com.ua