хостинг

РОЗМІЩЕННЯ САЙТУ НА СЕРВЕРАХ

Підберемо найкращий хостинг для вашого сайту та забезпечимо швидку безперебійну роботу в режимі 24/7. Знаємо, як правильно розмістити все, до потужного інтернет-магазину та корпоративного сайту з власним поштовим сервером.

Почніть розвиток вашого бізнесу!
Отримайте безкоштовну консультацію!

    Хостинг для бізнесу:
    обирайте найкращих!

    Головна перевага онлайн можливостей для бізнесу ― це доступність усієї необхідної споживачу інформації в режимі 24/7. Який би тип сайту ви не створювали: односторінковий лендінг, простий сайт на WordPress, потужний інтернет-магазин чи складний корпоративний сайт з електронною поштою, ― він повинен працювати безперебійно та швидко, бути завжди доступним та зручним для вашого клієнта.

    Показників, які впливають на роботу сайту багато. Але перше питання, з яким ви повинні розібратися ― це розміщення інформаційних ресурсів або хостинг. І тут важливо не прогадати, щоб всі наступні зусилля не виявилися марними. Перш ніж створювати сайт, варто визначитись з його “поселенням”.

    Про хостинг

    Що таке хостинг?

    Хостинг ― це послуга використання серверу для розміщення інформації: текстів, зображення, відео, скриптів (всіх тих непомітних користувачу пазлів, які зрештою складаються в сайт). Технічно ви можете розмістити все на домашньому комп’ютері, але доведеться ніколи не вимикати його, створити резервне джерело живлення, слідкувати за напругою в мережі, обслуговувати обладнання та розбиратися з програмним забезпеченням. А ще додайте до цього списку клопіт про кібербезпеку. З такими вимогами не сайт працюватиме на вас, а ви працюватимете на нього.

    Значно простіше оплатити послуги хостера раз на рік, а вже всі турботи про фізичне розміщення та безперебійний режим роботи сайту ляжуть на його плечі. У вартість хостингу входить оренда місця на сервері та необхідних потужностей. А також піклування про безпеку вашої інформації та захист сайту від зловмисників.

    Безкоштовний хостинг: чому не варто так заощаджувати?

    Не можемо оминути такий вид пропозицій, адже саме тут починається найбільше проблем. Поміркуймо разом: хостинг ― це бізнес. А кожен бізнес передбачає покриття витрат та отримання прибутку. Сервер необхідно купити або орендувати, приміщення для зберігання обладнання також, додайте ще поточні витрати на електроенергію, оплату персоналу, податки. Зрозуміло, що провайдери витрачають кошти. Звідки ж тоді пропозиції безкоштовного хостингу?

    Переважно це прихований нелегальний вид заробітку. Працює схема наступним чином: спершу ви безкоштовно розміщуєте сайт, а потім платите за його відновлення або змушені купувати права на власний ресурс. Ще один варіант: ваш сайт просто використовують для розміщення реклами, таким чином покриваючи витрати та отримуючи прибуток.

    Види хостингу

    Сайти різняться за розміром, функціоналом та необхідним для зберігання обсягом пам’яті. Тому й хостинг не може бути однаковим для всіх: так одні б переплачували за зайві потужності, а іншим постійно б не вистачало відведеного на сервері місця.

    Тому варто обрати саме той хостинг, який потрібен для вас. Щоб зручніше було визначитися, коротко розповімо про 5 видів хостингу.

    Віртуальний хостинг

    Для розміщення невеликих інтернет-магазинів, односторінкових лендінгів, сайтів-візиток, блогів чи портфоліо не потрібно багато ресурсів. Один сервер може вмістити кілька сотень таких користувачів. Тому сервер умовно ділять на частини, які здають в оренду окремо.
    Ціна такого хостингу нижча, але й можливостей значно збільшити потужності практично немає. Переважно відразу провайдер обмежує оперативну пам’ять та швидкодію для кожного, щоб вистачило всім. Тому, якщо на перспективу плануєте розвивати онлайн представництва вашого бізнесу, то краще розглядати інші варіанти.

    Віртуальний сервер

    Для корпоративного сайту, інтернет-магазину, форуму, електронної пошти з акаунтами для кожного співробітника потрібно більше місця та можливостей. Але й цілого серверу на одну компанію забагато. В такому випадку один сервер фізично ділять на частини.

    Як і в першому випадку, на одному сервері з вами будуть інші користувачі, але збільшення потужностей сусіда не відіб’ється на технічних характеристиках роботи вашого сайту. Тут є можливість встановлювати власне програмне забезпечення та робити індивідуальні налаштування.

    Виділений сервер

    Виділений сервер – це вид хостингу, у якому замовник орендує цілий сервер, не ділячи його ресурси коїться з іншими користувачами. Це забезпечує максимальну продуктивність, гнучкість та контроль над сервером, оскільки клієнт має повний доступ до ресурсів і може налаштовувати його відповідно до власних потреб. Виділені сервери часто використовуються для зберігання великих обсягів даних, обробки високонавантаженого трафіку та запуску складних програм, де потрібний високий ступінь надійності та безпеки.

    Хмарний хостинг

    Хмарний сервер є формою хостингу, при якій ресурси сервера надаються через інтернет на основі моделі “плати скільки використовуєш”. На відміну від виділеного сервера, де клієнт орендує фізичну машину, сервер хмари використовує віртуалізацію для надання обчислювальних потужностей, сховища даних та інших ресурсів на основі потреб. Це забезпечує масштабованість, гнучкість і доступність, оскільки ресурси можуть миттєво масштабуватися залежно від потреб користувача. Хмарний сервер дозволяє компаніям з легкістю керувати та масштабувати свої проекти, не витрачаючи час та ресурси на керування фізичним обладнанням.

    Колокейшн

    Колокейшн (colocation) – це вид хостингу, у якому компанія чи приватна особа розміщує свої сервери та устаткування у дата-центрі спеціалізованого провайдера. На відміну від хмарного хостингу, де сервери обслуговуються провайдером, у колокейшн-центрі клієнт повністю управляє своїм обладнанням, включаючи його налаштування, оновлення та обслуговування. Цей підхід забезпечує високий рівень контролю, безпеки та гнучкості для компаній, яким необхідно зберігати та обробляти великі обсяги даних або мати специфічні вимоги до апаратного забезпечення.

    Спільний хостинг

    Спільний хостинг (shared hosting) – це вид хостингу, у якому кілька сайтів розміщуються одному сервері і ділять його ресурси, такі як процесорний час, оперативна пам’ять і дискове простір. Це забезпечує доступніші ціни для користувачів, оскільки вони поділяють витрати на обслуговування сервера з іншими клієнтами. Спільний хостинг часто використовується для невеликих та середніх веб-сайтів, яким не потрібна велика кількість ресурсів або висока продуктивність.

    Часті запитання
    Як вибрати відповідний хостинг?

    При виборі хостингу враховуйте вимоги вашого проекту до продуктивності, масштабованості, підтримки, ціни та інших факторів.

    Які види хостингу є?

    Існують різні види хостингу, включаючи віртуальний, виділений, хмарний, спільний (shared) та колокейшн.

    Що таке віртуальний хостинг?

    Віртуальний хостинг надає окремий віртуальний простір на сервері, де ваш сайт розділяє ресурси з іншими сайтами.

    Що таке хмарний хостинг?

    Хмарний хостинг використовує віртуалізацію для надання обчислювальних ресурсів, дозволяючи масштабувати ваш хостинг у міру зростання вашого проекту.

    Що таке спільний (shared) хостинг?

    Спільний хостинг розміщує кілька сайтів на одному сервері, розділяючи ресурси між ними, що робить його доступнішим за ціною.

    Що таке колокейшн?

    Колокейшн дозволяє вам розмістити власне серверне обладнання в дата-центрі хостинг-провайдера, отримуючи доступ до їх інфраструктури та мережних з’єднань.

    Які переваги хмарного хостингу?

    Хмарний хостинг забезпечує гнучкість, масштабованість, надійність і доступність, дозволяючи швидко адаптуватися до потреб вашого проекту, що змінюються.

    Які питання потрібно уточнити у провайдера хостингу перед вибором?

    Перед вибором провайдера хостингу, уточніть їхню службу підтримки, можливості масштабування, рівень безпеки, доступність та цінову політику.

    Які обмеження можуть мати спільний хостинг?

    Спільний хостинг може мати обмеження щодо використання ресурсів, швидкості та продуктивності, оскільки ресурси сервера поділяються між кількома користувачами.

    Як часто резервуються дані на сервері хостингу?

    Частота резервного копіювання на сервері хостингу залежить від політики провайдера. Рекомендується уточнити цю інформацію перед вибором хостингу.

    Почніть розвиток вашого бізнесу онлайн з цієї миті!
    Отримайте безкоштовну консультацію!

      Показники якості хостингу

      Як же оцінити якість хостингу та обрати найкращий варіант? Розглянемо кілька технічних термінів та важливих характеристик, які допоможуть вам зрозуміти рівень якості запропонованого хостингу.

      • Потужність. Залежить від технічних можливостей обладнання. Перш за все, поцікавтесь носіями, на яких розміщується інформація. Рекомендуємо обирати SSD-диски, які по своїй суті є набором мікросхем на одній платі. На відміну від застарілих HDD-дисків, вони не мають рухомих частин, тому довговічніші та швидші. Для збільшення швидкодії та створення резервних потужностей диски об’єднують в RAID-масив, тобто формують з кількох фізичних один віртуальний диск. Залежно від способів комбінації отримують різні рівні масиву, а, відповідно, й технічні параметри.
      • Безперебійність. Найважливіше для користувача хостингу, щоб сайт працював в режимі 24/7. Для перевірки цього параметру використовують показник Uptime ― відсоток часу доступності. Фактично він демонструє, чи здатен хостер підтримувати в необхідному режимі власний ресурс. Значення цього показника не повинно опускатися нижче рівня 99,94% (недоступність сайту не перевищує 25 хвилин на місяць).
      • Швидкість. Не менш важливі показники ― швидкість та доступність сервера. Перевіряються ці параметри за допомогою спеціальної програми, яка називається “пінг”. Тестування відбувається наступним чином: комп’ютер відправляє запит на сервер та очікує на відповідь. Час очікування заведено називати пінгом. І чим він нижче, тим кращий сервіс ви отримуєте. Але більшість хостерів знають про пінг, тому надають таким запитам пріоритетність за замовчуванням. Тобто, саме на пінг сервер відреагує в першу чергу. Тому варто також оцінити швидкість відклику, яка вказує на якість обладнання та налаштування сервера.
      • Надійність. Ще один момент, який не варто ігнорувати, це турбота про безпеку вашого сайту. Дієвий та перевірений бекап сайту створюють на незалежних ресурсах, тому краще обрати хостера, який працює на серверах, розміщених не лише в Україні, але й за кордоном. Так на випадок різних форс-мажорів аварійна резервна копія має більше шансів вціліти та не потрапити під санкції. В нашому нестабільному світі важливість цього показника зростає.
      • Зручність. Проста та зрозуміла навіть новачку панель керування ― необхідна умова якісного хостингу. Чим ширший функціонал та простіші налаштування ― тим краще. Так вам не доведеться шукати спеціалістів для обслуговування сайту, справитесь власними ресурсами.
      • Захист від зловмисників. Антивірусний захист, багатоступеневий захист особистих даних користувачів, підбірка надійних паролів ― це мінімальний пакет необхідного для вашого спокою. Підбираючи хостинг, не забудьте поцікавитися майбутнім захистом вашого сайту, інтернет-магазину чи пошти.

      Додатково зверніть увагу ще на кілька параметрів, які впливають на якість хостингу: об’єм оперативної пам’яті (для середньостатистичного сайту необхідно 128 Мб), максимальне число одночасних з’єднань з базою даних (орієнтуйтесь на показник не нижче за 50-100), кількість сайтів на сервері (та їх репутація), ну і, звичайно ж, вартість хостингу (відразу розглядайте оплату на рік, бо помісячно завжди буде дорожче).

      І наостанок кілька речей, які сьогодні не вплинуть на якість роботи вашого сайту, але вказують на професійність хостера, з яким ви матимете справу. Рівень підтримки передачі даних по протоколу https (сьогодні вже практично всі перейшли на цей протокол), тому він мав би використовуватися за замовчуванням. А також рівень підтримки нової версії протоколу IPv6.

      Сфера ІТ динамічно розвивається і хостерам потрібно слідкувати за новинками. Тому обирайте компанії з досвідом, які продовжують рухатися вперед та розвиватися. Постійно переносити сайт з одного серверу на інший ― складно, дорого і ризиковано. Значно вигідніше знайти якісний хостинг з надійним провайдером на роки.

      Чи підходить вам цей провайдер?

      Хостинг ― це не разова послуга. Крім технічних параметрів, поцікавтесь відгуками клієнтів про співпрацю з компанією. Рекомендуємо відразу звернути увагу на кілька пунктів.

      • Служба технічної підтримки повинна бути постійно на зв’язку та розв’язувати нагальні проблеми. Сучасні канали дозволяють комунікувати без вихідних, а клієнтоорієнтовані компанії доброзичливі до клієнтів та готові прийти на допомогу.
        – Домовленості найкраще фіксувати угодою, де чітко все прописано. Не полінуйтесь уважно прочитати документ, а за потреби, порадитися з юристами.
      • Спосіб оплати повинен бути зручним для клієнта. А враховуючи, що хостинг переважно сплачується раз на рік, не зайве домовитися ще й про спосіб нагадування про оплату.
      • Відгуки клієнтів ― найреальніший показник оцінки якості бізнесу. Поцікавтесь думкою інших перш ніж укладати угоду.

      Обирайте перевірені часом компанії, які цінують власну репутацію. А заощадити можна на акційних пропозиціях та пакетному обслуговуванні сайтів. А також на знижках для постійних клієнтів.

      Який хостинг пропонує компанія SolTech “Технології рішень”?

      Ми не новачки: компанія “SolTech Технології рішень” понад 15 років на ринку IT. Ми не фрілансери: працюємо офіційно, укладаємо угоди з клієнтами, надаємо всі необхідні платіжні документи. Ми не лише провайдери: створюємо сайти, займаємося їх просуванням, надаємо постійну технічну підтримку нашим клієнтам.

      Підберемо найкращий хостинг для вашого сайту та забезпечимо швидку безперебійну роботу в режимі 24/7. Знаємо, як правильно розмістити все: від простого односторінкового лендінгу чи сайту-візитки до потужного інтернет-магазину та корпоративного сайту з власним поштовим сервером.

      • Працюємо на SSD дисках, об’єднаних в RAID 10 масив, тому наш хостинг швидкий, надійний і потужний. Все обладнання працює безперебійно, забезпечене резервним живленням на випадок аварійних ситуацій в електромережах, облаштоване сучасними системами кондиціонування.
      • Uptime наших ресурсів ― 99,9%: завдяки кластеризації навіть технічні роботи ми проводимо без зупинки проектів користувачів. Ваш сайт буде завжди помітний для пошукових систем та доступний для клієнтів.
      • Проста панель керування з широкими функціональними можливостями спростить процедуру адміністрування сайту, тому вам не доведеться шукати додатковий персонал ще й для обслуговування онлайн ресурсів. Спеціалісти компанії “SolTech Технології рішень” допоможуть справитися з усіма завданнями.
      • Пропонуємо надійний антивірусний захист, багаторівневий доступ до особистих даних, складні паролі до адміністративного управління сайтом, перевірка пошти на спами та віруси ― запорука захисту вашого бізнесу від кіберзлочинців та недобросовісних конкурентів.
      • Постійно знаходимося на зв’язку та допомагаємо клієнтам справитися з усіма завданнями. Консультуємо, підтримуємо, відповідаємо на питання.

      У вартість хостингу включено автоматичне збереження резервних копій сайтів, тому ви гарантовано не втратите свої напрацювання. Наші сервери знаходяться в Україні, Німеччині та США. Довірте турботу про безпеку та захист інформації компанії “SolTech Технології рішень” ― і ми не підведемо!