Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Контекстна реклама

Контекстна реклама - це реклама, зміст якої відповідає тематиці сторінки, на якій вона розміщена. Рекламодавець сам визначає набір ключових слів, і його контекстна реклама розміщується або на сторінках пошукових систем - при пошуку цих ключових слів користувачами (пошукова реклама), або на сторінках тематичних сайтів - в прив'язці до теми сторінки (тематична реклама). Контекстна реклама - найбільш ефективна реклама в Інтернет, тому що вона показується тільки зацікавленому користувачеві Інтернет, з потрібного вам міста, який вже шукає інформацію про ваш товар або послугу.
Наприклад: - Вам необхідно знайти «БМВ», - Ви набираєте в рядку пошуку це слово, і бачите результат пошуку. - На першій сторінці результатів пошуку, праворуч від результатів пошуку, або зверху розташована тематична реклама.
У момент переходу на рекламований сайт з рахунку рекламодавця списується вартість кліка, яку встановлює сам рекламодавець ...

Скільки коштує контекстна реклама?
Контекстна реклама коштує стільки, скільки ви готові за неї заплатити. Адже фіксованої ціни на контекст просто немає, тому витрати на рекламу необхідно контролювати відповідно до своїх потреб.
Контекстна реклама розміщається з оплатою за клік по оголошенню Мінімальна ціна кліка становить всього 35 коп. Але підсумкова вартість проведення контекстної рекламної кампанії залежить від аукціонної вартості обраних ключових слів. У кожному випадку ми складаємо план - прогноз із середніми цінами ключових слів. Майстерність наших співробітників проявляється не тільки в грамотному підборі ключових слів і написанні ефективних текстів оголошень, але також у керуванні вартістю кліка по вашому рекламному оголошенню. Мінімальний термін запуску реклами – протягом години, оптимальний - 1 день.

Переваги контекстної реклами в Україні:
- охоплення аудиторії тільки тих регіонів, в яких Ви зацікавлені рекламуватися. Наприклад, якщо Ви зацікавлені у покупців лише зі Львова чи Дніпропетровська, можна показувати рекламу тільки користувачам пошукових систем з цих регіонів.
- оплата в українських гривнях, надання документів для бухгалтерії – податкових накладних, актів, згідно з законодавством України.


Чому вигідно працювати з агентством у розміщенні контекстної реклами:
- економія рекламного бюджету. Зменшення вартості кліка, завдяки правильній точності настройки, збільшення ефективності, відсіювання нецільової аудиторії.
- платіть лише за кліки, без додаткових затрат в системах
- економія часу і трудових ресурсів. Ваші співробітники більше часу приділяють продажу та обслуговуванню клієнтів, а управління рекламною кампанією веде наш аккаунт-менеджер. 
- швидкий запуск кампанії контекстної реклами (протягом одного робочого дня з моменту затвердження медіаплану).
- документи, звіти. Надаємо всі документи, необхідні для бухгалтерії і повний звіт по закінченню рекламної кампанії
- можна рекламуватися без сайту

 

І пам’ятайте – Ваше оголошення може бути показано сотні тисяч раз, але сплачуєте Ви лише за кліки!!!

 

*З недавнього часу Гугл дозволяє розміщати номер телефону в оголошенні. Відтепер клієнт може подзвонити по оголошенню, навіть не «клікнувши» на нього!!!