Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Реєстрація в каталогах, дошках оголошень

Реєстрація в каталогах та пошукових системах - один з важливих і найбільш ефективних етапів на шляху просування сайту. Що ж дає реєстрація сайту в каталогах?


Реєстрація веб-сайту в каталогах значно збільшує значимість сайту для пошукових систем. Чим більше зовнішніх ресурсів посилається на Ваш сайт, тим більш авторитетнішим ваш web-ресурс стає для пошукових систем. 
Реєстрація в каталогах покращує позиції в результатах пошуку основних пошукових систем, впливає на фактор сортування видачі ссилок, збільшує значення PR і його аналогів. В даний час тематичні каталоги є дієвим методом розкрутки веб-сайтів і джерелом додаткового цільового трафіку з гарною конвертацією відвідувачів у покупців.


Дошка оголошень – це один з методів ефективної та тривалої реклами. На них користувач може знайти інфармацію по тій темі, що його цікавить. Дошки оголошень охоплюють увесь спектр життєдіяльності як юридичної, так і фізичної особи. У межах одного інтернет-майданчика представлені попит і пропозиція всієї країни. Вони розраховані на тих, хто обирає швидкий та сучасний спосіб вирішення будь-яких нагальних потреб. Будь це купівля чи продаж квартири, будинку, земельної ділянки, будівельних матеріалів, автомобіля, комп’ютера, меблів, побутової аудіо- та відеоапаратури; пошук роботи чи ділових партнерів, організація відпочинку та багато іншого. Це найбільш максимально доступний і ефективний інструмент пошуку необхідної інформації.

Чим хороші дошки оголошень для розкрутки? 

1. Вони безкоштовні. 
2. Їх багато. 
3. Ваше оголошення проіндексується пошуковою системою, що підвищує ймовірність находження вашего сайту вашим потенційним клієнтом через запит в пошукову систему.
4. Підвищується індекс цитування (від Яндекса) вашого сайту при зберіганні на різноманітних досках вашої гіперсилки. А індекс цитування - це, по-перше, вага вашого сайту в Інтернеті; по-друге - гарант утримування відвідуваності вашого сайту - поки на ваш сайт в Інтернеті хтось посилається, висока ймовірність, що по цьому посиланню хтось зайде на ваш сайт (і не раз).

Ви передаєте своє оголошення нам, а ми розміщуємо його на українських дошках оголошень, регіоном дії яких є вся Україна. Віддача від нашого сервісу максимально велика, так як ми розмістимо ваше оголошення вручну на всіх дошках, підберем потрібний тип та термін розміщення. Після розміщення вам буде висланий текстовий файл зі списком посилань на сторінки дошок, де розміщено ваше оголошення. Крім того, у відповідь на розсилку, вам на e-mail будуть надіслані повідомлення з тих дошок, на яких передбачена ця функція.