Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Помилки при просуванні сайтів

Людська натура має одну нехорошу рису – бажання отримувати все й одразу. Це стосується не тільки нашого буденного життя, просування сайту теж можна до цього віднести.

Коли Ви створюєте сайт, то хочете отримати результат одразу ж. Часто при цьому люди роблять помилки, наприклад, перевантажують сайт посиланнями. Пошукові системи досить хитрі «створіння». Вони одразу ж розуміють,що новий сайт не може отримати таку кількість посилань хоча б через те, що про нього ще ніхто не знає. Все потрібно робити поступово щоб результат затримався на довший термін.

Усі посилання потрібно робити різного змісту, не тільки по одному ключовому слові. Система зрозуміє,що усі користувачі не можуть думати однаково, тобто шукати Ваш сайт за однаковими словами і автоматично понизить рейтинг  Вашого сайту у пошукових системах,а коли посилання різні це робить їх більш природними.

Звичайно  не треба забувати про контент,статті і т.д., але з цим теж потрібно бути обережним. Сайт має бути відображенням того,що його створюють живі люди,які постійно і регулярно працюють над ним, допрацьовують. Якщо ж зразу заповнити сайт повність великою кількістю інформації, фото, інформаційними сторінками і т.д.,то не дивуйтесь,що Ваш сайт взагалі можуть виключити з результатів пошуку або ж значно понизити. Краще додавайте інформацію поступово, більш-менш рівними частинами. Пошукова система – це ж машина, вона звикає до системи, і отримуючи стабільні «порції» інформації буде сприймати сайт як стабільну одиницю своєї «спільноти».