Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Контент

Кожного хто володіє сайтом в інтернеті рано чи пізно цікавить питання де взяти хороший і цікавий контент для нього. Це стосується будь-якого виду контенту: від статичного до постійно мінливих новинок. Також дуже важливо щоб цей контент відрізнявся від усіх решта,тобто був досить унікальним. Це важливо і для пошукових систем і для зацікавлених осіб.

Контент буває декількох видів:

  • динамічний
  • статичний

Динамічний у свою чергу поділяється на:

користувальницький контент – він хороший тим,що наповнення фактично здійснюється користувачами,відбувається постійний  наплив великої кількості різноманітної інформації,живе обговорення її. Тобто потрібно лише модерувати інформацію;

інформаційні матеріали: новини, статті, блог компанії ;

мультимедіа контент: фотографії, 3D-матеріали, відео – маючи 3D-матеріали є можливість подивитись продукт з усіх сторін;

краудсорсінг - отримання необхідного контенту шляхом зверненнями до великих груп людей : в даному випадку багато людей може додавати контент,тому інформація може бути більш повною і з різних точок зору;

агрегування інформації - збір даних з різних джерел. Метод хороший відсутністю редакції та наявністю інформації за запитом без особливих труднощів.

Такий контент можна отримати декількома способами: замовити у копірайтера; написати самостійно; скористатися послугами контент-менеджера (це людина,яка пише тексти і розміщує їх на сайті) ; переклад статей з іноземних ресурсів.

Також важливо щоб контент був правильно підібраний. Він має бути цікавим і досить чітко відповідати запитам користувачів. Текст  потрібно перевірити,щоб не було граматичних і стилістичних помилок. Основні частини у тексті можна виділити іншим кольором або жирнішим шрифтом.

Не забувайте про фото. Щоб текст був цікавішим і сильніше привертав увагу додайте фото,адже їх переглядають частіше,ніж читають тексти. Тільки потрібно памятати,що фото має бути хорошої якості і невеликого обєму, так як у користувача може бути слабкий інтернет і зображення буде завантажуватись дуже довго. Це може призвести до того,що людина просто закриє сторінку,так і не переглянувши її.

Отже,при створенні сайту потрібно памятати, що контент є дуже важливою його частиною. Також не потрібно забувати про текстову частину,але вона має бути лаконічною і змістовно відображувати ідею сайту.