Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Самостійна розкрутка сайтів

Основний помічник, для веб-майстра, який упевнений, що може самостійно розкрутити сайт, звичайно ж, посилальний агрегатор і система автоматичної розкрутки сайтів. У разі користування послугами такого сервісу можна бути впевненим в тому, що самостійна розкрутка сайту принесе дивіденди, відповідні затратам. Розкрутка сайту в пошуковиках самостійно без залучення спеціальних інструментів і витрат - неможлива в принципі.

Посилальні агрегатори працюють таким чином:

  • приймають до обробки ваш майданчик.
  • Ви пропонуєте пошукові запити, підібрані вами.
  • система автоматично купує посилання з сайтів-донорів, пропонуючи найбільш оптимальний варіант.

 

При цьому ніхто не втручається в процес просування сайту. Економний варіант створення і просування сайту, веб-майстер готує необхідний набір слів, вибирає позицію в пошуковику, оплачує - ніякої участі третіх осіб. Цілком і повністю самостійна розкрутка сайту.

В першу чергу самостійне просування сайту - це дуже складна і трудомістка задача, яку не під силу виконати новачкові, який не розуміє тонкощів роботи пошукових систем.

По-друге, відсутність інформації, яка зводить до мінімуму ефективність самостійної розкрутки.

По-третє, пошукове просування сайту самостійно має також супроводжуватися можливістю постійно відслідковувати результати просування, а більшість новачків навіть не підозрює про наявність спеціальних інструментів для аналізу статистичних даних.

Саме подолання даних проблем є головним завданням будь-якої системи автоматичного просування. Достатньо чітко розуміти свою мету, щоб поставити перед сервісом завдання, оплатити її виконання і чекати результатів, оцінюючи ефективність за допомогою спеціальних інструментів, які найчастіше надають самі системи.

Створення і просування сайту самостійно безкоштовно вимагає досить тривалої роботи з утримання позицій сайту. Розкрутка сайту безкоштовно самостійно може бути ефективною і швидкою, але утримати результати протягом року або двох буде дуже складно. Максимальна вигода від проектів може бути тільки в разі постійної підтримки проекту, зміні контенту та наявності  посилань. Просування інтернет магазину безкоштовно пов'язано з тим, що з часом кількість покупок тільки збільшується, а тому втрачати позиції – призведе до того,що вся зроблена Вами робота може виявитися марною.

Саме тому необхідна автоматизація процесу, щоб створення та розкрутка сайтів самостійно не забирали весь вільний час і приносили хороший дохід.