Створюються макети сайту, які візуалізують його загальний зовнішній вигляд та розташування елементів. Дизайн включає вибір колірної схеми, шрифтів, зображень та інших графічних елементів, які відповідають брендингу і цілям сайту.

Дизайнери перетворять макети на код. Основна мета – створити веб-сторінки, які будуть виглядати та працювати так, як задумано в дизайні, та бути адаптивними для різних пристроїв та екранів.

Розробники працюють над функціональними аспектами сайту, такими як взаємодія з базою даних, створення інтерфейсів користувача, реалізація функціональності, написання серверної логіки та інтеграція сторонніх сервісів.

Проводяться різні види тестування, включаючи функціональне тестування для перевірки працездатності всіх функцій сайту, сумісність із різними браузерами та пристроями, а також тестування продуктивності та безпеки.

Після успішного завершення тестування, сайт готовий до запуску. Розгортаємо сайт на сервері, налаштуємо DNS, аналітику та інші процедури, необхідні для його публікації. Після запуску починається фаза підтримки, що включає оновлення, додавання нового контенту та регулярне обслуговування.