Що ви робите в першу чергу, коли хочете дізнатися графік роботи магазину, подивитися адресу салону краси або вивчити меню ресторану? Правильно — шукаєте інформацію в Google.

Присутність в пошукових системах і сервісах — це вже не просто перевага, а критична необхідність для будь-якого бізнесу. Тому важливо не тільки створити сайт для компанії, але і зареєструвати її в онлайн-каталогах.

Один з найвідоміших онлайн-каталогів — Google My Business. Цей сервіс робить ваш бізнес більш помітним в локальній пошуковій видачі і постачає користувачів важливою інформацією про компанію — адресою, рейтингом, відгуками і багатьом іншим.

Що таке Google My Business?
Google My Business — це онлайн-сервіс, де ви можете створити профіль компанії і додати в нього адресу, контакти, графік роботи, посилання на сайт і іншу важливу інформацію

Наявність компанії в базі Google My Business важлива з двох причин:
Відображення бізнесу в Google Maps. Наприклад, ви відкрили піцерію. Найпростіший спосіб залучити клієнтів — це розмістити зовнішню рекламу або рекламу в інтернеті. Однак часто люди просто набирають «піца» в Google Maps, і йдуть в найближче місце з хорошими відгуками і красивими фото їжі. Наявність профілю компанії в Google My Business допоможе вам залучити таких ситуативних клієнтів і збільшити продажі.

Краща індексація в локальних пошукових запитах. Згідно з дослідженням, на частку локального пошуку доводиться 46% всіх запитів в Google. 88% користувачів, які шукають локальні компанії, намагаються зв’язатися з ними протягом наступних 24 годин. Оскільки Google My Business робить компанію більш помітною в локальному пошуку, це може істотно підняти трафік і конверсію.

Google My Business абсолютно безкоштовний. Єдина умова — частина операційної діяльності компанії повинна здійснюватися офлайн. Не обов’язково мати фізичний магазин або інший об’єкт — досить працювати на дому або здійснювати доставку.

Як створити обліковий запис в Google My Business
1. Додайте назву компанії
2. Оберіть категорію
3. Додайте місце розташування
4. Додайте сайт
5. Підтвердіть дані

Як підтвердити дані про компанію в Google My Business
Звичайною поштою. Найпоширеніший спосіб підтвердження — лист з кодом, який приходить на вашу фактичну адресу протягом двох тижнів. Не редагуйте профіль компанії в процесі очікування — це може уповільнити процес верифікації.
Телефон. На ваш робочий номер приходить автоматичне повідомлення з кодом. Ця опція доступна не для кожної компанії.
Email. Код приходить на робочу електронну пошту. Все, що потрібно зробити — відкрити лист і натиснути кнопку «підтвердити». Ця опція також доступна не для кожної компанії.
Миттєве підтвердження. Якщо ви вже верифікувати компанію в Google Search Console, дані підтвердяться автоматично.
Масове підтвердження. Доступно для бізнесів з 10 і більше адресами. Процес масового підтвердження може зайняти до тижня.

Як оптимізувати сторінку в Google My Business
Оптимізації сторінки бізнесу покращує індексацію і продуктивність. Ви не тільки піднімете сторінку на верхні рядки релевантних пошукових запитів, але і підвищите довіру до бренду з боку потенційних клієнтів.
 Додайте релевантну інформацію
 Завантажте якісну картинку профілю
 Завантажте фотографії бізнесу
 Додайте відео
 Слідкуйте за відгуками клієнтів

А найкраще рішення для вашого бізнесу – звернутись до професіоналів «SolTech». Ми допоможемо вам вивести ваш бізнес на новий рівень!