Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Сайт-візитка

Створити сайт візитку у Львові - це ваш перший крок на шляху розвитку до успішного бізнесу вашої фірми. Сайт візитка – це невеличкий сайт, який, як правило, складається з декількох веб-сторінок та вміщує інформацію про комерційну або некомерційну організацію, приватну особу, компанію, товар та послуги, прайс –листи, контактні дані та зворотню форму зв’язку. Сайт візитка у Львові - це оптимальне рішення для замовників, котрі хочуть заявити про себе та про свій бізнес в мережі інтернет. Особистий сайт візитка в мережі інтернет дає свої очевидні переваги, такі як: підвищення престижу компанії, отримання додаткових замовлень з мережі інтернет, розширення бази клієнтів та багато інших переваг, котрі йдуть тільки на користь розвитку вашого бізнесу.
В наш час розвитку інформаційних технологій створення сайту візитки у Львові - це запорука вашого високого іміджу та престижу. Усі поважні фірми мають свої сайти, на яких викладена контактна інформація про фірму, фотогалерея об’єктів або продукції, опис послуг, які компанія виконує на ринку, а саме по таких факторах потенційні клієнти визначають наскільки серйозна компанія і чи можна з нею співпрацювати. Сайт візитка - це необхідність, без якої неможливо обійтись у наш сучасний інформаційний час.


Переваги сайту візитки:
Сайт візитка - Присутність інформації про вас та вашу компанію у мережі Інтернет;
Сайт візитка - Залучення нових партнерів, друзів, клієнтів по бізнесу;
Сайт візитка - Реклама власної продукції у Львові та Львівській області;
Сайт візитка - Розширення вашого бізнесу до нових горизонтів;
Сайт візитка  - Адресу сайту візитки можна вказати на ваших візитівках, що буде свідчити про престиж та відкритість вашого бізнесу.

 

У вартість розробоки входить:
Унікальний дизайн  
Верстка (4-5 стор)
Форма зворотнього зв"язку
Термін виконання  1-3 дні

 

 dantyst.lviv.ua


rostar.com.ua


master-ros.com.ua