Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Дизайн сайту

Розробка сайту починається з дизайну сайту. Це дуже відповідальний процес, від якого в майбутньому буде залежати відвідуваність сайту і його "привабливість". Відомо, що близько половини користувачів Інтернет звертають увагу на дизайн сайту. Для сучасного відвідувача гарний зовнішній вигляд і оригінальні дизайнерські рішення є головними критеріями для позитивної оцінки веб сайту і бажання на ньому залишитися. Звичайно ж оригінальний дизайн не повинен ставати перешкодою комфортному розташуванню елементів і зручної навігації по веб ресурсу.

Дизайн - це, по суті, сукупність графічних елементів, шрифтів і квітів, реалізованих на сайті. Основне завдання дизайну: об'єднання всіх інформаційних блоків і формування у відвідувача приємного враження. По суті, дизайн задає загальний стиль вашого сайту, допомагає відвідувачеві з першого погляду зрозуміти, що його тут чекає. Грамотно розроблений дизайн є одним з найважливіших факторів, що визначають відвідуваність вашої веб-сторінки. Адже, на вподобаний сайт відвідувач зайде знову і знову.

        Розробляючи дизайн інтернет-проекту у Львові, потрібно звернути увагу на наступні питання:

         Візуальне оформлення. Здавалося б, варто напхати сторінку красивою і помітною графікою - і результат забезпечений. Але не вірне рішення. Подібні сайти часто викликають у відвідувача неприємні візуальні відчуття. Крім того, зайва насиченість сайту картинками та іншими графічними елементами може перешкодити відвідувачеві знайти потрібну йому інформацію. Тут важливо відшукати золоту середину між барвистістю сайту і його функціональністю. Також варто приділити увагу удобочитаемости сайту: шрифти повинні бути досить великими, а колір тексту повинен контрастувати з тлом, щоб відвідувачеві не довелося напружувати зір, переглядаючи сторінки вашого сайту.

         Ексклюзивність та оригінальність сайту. При роботі над дизайном сайту, можливе застосування двох різних підходів: створення ексклюзивного дизайну або використання шаблону. У першому випадку, грошей і часу на розробку дизайну ви витратите набагато більше, ніж у другому. Крім того, використання шаблону - швидше і зручніше ніж ексклюзивна розробка. В цьому випадку фахівцеві досить лише підкоригувати існуючий шаблон, у відповідність з вашими побажаннями.

         Відповідність деяким технічним вимогам. Сторінки вашого сайту повинні швидко завантажуватися, і мати пристойний вигляд навіть при відключених малюнках. Крім того, ваш сайт повинен бути сумісний з найбільш популярними браузерами (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox).

      
Визначившись з дизайном, ви повинні надати дизайнерові технічне завдання (ТЗ), в якому вказані ваші побажання по стилю і колірній гамі, приклади вдалих з вашої точки зору робіт. Результатом роботи дизайнера є так званий макет, в який можна вносити зміни за вашим бажанням.

        Не забувайте: сайт - обличчя вашої компанії. Як відомо, зустрічають по одягу, а це значить, що про солідність вашої організації судитимуть за дизайном її сайту. Грамотний дизайн інтернет-ресурсу відображає індивідуальний стиль компанії, допомагає їй виділиться серед конкурентів. А тому, не слід економити на дизайні вашого сайту. В цьому випадку, мета виправдовує засоби.

Тому наша веб студія у Львові створює оригінальні дизайни сайтів, з огляду на фірмовий стиль компанії-замовника, його побажання і загальні принципи юзабіліті. 
Кроки по розробці дизайну веб сайту: 
1. узгоджується зовнішній вигляд всіх необхідних сторінок (головна сторінка сайту, список новин, список статей, одна новина / стаття, каталог товарів, інтернет-магазин і т.д.).
2. дизайн сайту однорідний для всіх сторінок сайту з метою забезпечення єдиних принципів навігації та управління сайтом. Основна кольорова гама: на основі корпоративних кольорів і стилістики.
3. використання стандартних груп шрифтів браузерів (Arial / Helvetica, Tahoma, Verdana, Times New Roman, Courier) таким чином, щоб заміна шрифтів з відповідної групи не приводила до візуального спотворення тексту. 
4. оригінал-макет сайту розрахований під мінімальний розмір вікна 1024 px. Сайт може розтягується або не розтягуватися при збільшенні розрішення монітора.