Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Реєстрація доменних імен, хостинг

Домен, доменне ім'я, ім'я сайту - унікальне ім'я, яке буде використовуватися користувачами мережі Інтернет для доступу до Вашої інформації. Доменне ім'я, звичайно, вибирається при реєстрації ресурсу і залишається незмінним. Для того, щоб у Вашого сайту було ім'я, Вам необхідна реєстрація доменного імені.
Реєстрація доменних імен - являє собою занесення інформації про домен та його адміністратора в центральну базу даних з метою забезпечення унікальності використання доменного імені, а також отримання прав на адміністрування домену адміністратором.
Найбільшою популярністю користуються короткі і звучні імена. Приклади доменних імен: yandex.ru, google.com, unix.org.
Наша компанія надає послуги з реєстрації доменних імен в популярних зонах (UA, COM,. NET,. ORG,. BIZ,. INFO,. NAME…)
Завдяки обсягам реєстрації доменних імен через нашу компанію, ми можемо запропонувати нашим клієнтам реєстрацію доменів за низькими цінами, при високому рівні надійності.

Для будь-якого Інтернет-ресурсу обов'язковою умовою є надійний, швидкий та функіональний хостинг, який забезпечить роботу Вашого сайту в будь-якій точці земної кулі цілодобово. Ми пропонуєм Вам розміщення від стандартних сайтів для фірм та організацій до глобальних порталів.
Вартість хостингу від 10 у.о./місяць в залежності від тарифного плану. Обираючи хостинг у нас Ви отримуєте:
Потужний сервер
Ми використовуємо потужний сервер для зберігання інформації, здатний забезпечити хорошу роботу Вашого сайту незалежно від споживаних ним ресурсів. Наш сервер розміщений в кращих американських датацентрах, що забезпечують безперебійне живлення, спеціальну температуру і вологість. 
Резервне копіювання
Ми використовуємо виключно надійну, потрійну систему щоденного резервного копіювання інформації.
Надійну пошту
Вся пошта, що приходить клієнтам Soltech проходить перевірку, на стороні сервера, на наявність спаму і вірусів. Клієнтам ми надаємо можливість керувати рівнем фільтрації.
Хорошу службу підтримки
Наша служба підтримки завжди готова відповісти на Ваші питання. Підтримка клієнтів здійснюється по ICQ, e-mail і телефону. На більшість питань наші фахівці відповідають протягом 2-х робочих годин. 
Доступні ціни
Менеджери компанії Soltech постаралися найбільш оптимально скласти тарифні плани. Ми не хочемо, щоб наші клієнти переплачували за непотрібні їм ресурси
Безкоштовний домен при покупці хостингу
При оплаті пакета на рік Ви отримуєте домен в зоні region.ua безкоштовно, якщо домен у Вас вже є +1 місяць хостингу
Зручну систему оплати
Ми постаралися зробити оплату наших послуг максимально зручною. Сплатити послуги Ви можете з рахунку юрид. особи (оригінали всіх документів ми надаємо), банківським переказом, webmoney. 
Акційні пропозиції
Вартість виготовлення сайту-візитки 98 у.о. + 1 місяць хостингу БЕЗКОШТОВНО!
Просування сайтів
Для підвищення популярності сайтів наших клієнтів та зростання кількості потенційних клієнтів ми пропонуємо банерні покази (при замовленні 100000 показів 10% знижки) та контекстну рекламу (при замовленні на місяць - 1 день БЕЗКОШТОВНО!)