Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Дизайнерські послуги

Логотипи

Під логотипом, найчастіше, мається на увазі графічне зображення торгівельної марки або назви компанії. Логотип є основою фірмового стилю компанії. Наявність власного логотипу є необхідною умовою успішного просування компанії, особливо на ринку послуг.

 

 

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль - це сукупність образотворчих, візуальних і інформаційних засобів, за допомогою яких фірма підкреслює свою індивідуальність. Фірмовий стиль – імідж Вашої компанії. Професійно розроблений фірмовий стиль є втіленням ідей і цінностей, лежачих в основі діяльності Вашої компанії. Планування на стадії розробки і дотримання фірмового стилю робить можливим зберегти цілісність образу компанії.

Рекламні макети

Реклама в пресі є вірним і ефективним способом, щоб повідомити споживача про товар або послугу. Наші спеціалісти допоможуть створити привабливий образ саме Вашого товару або послуги.

Буклети, брошури

Рекламні листівки (флаєра, буклети, брошури) доповнять образ Вашого товару або послуги для споживачів, покращать момент впізнаності Вашої продукції на ринку.

Дизайн сувенірної продукції

Дарунок клієнтові або діловому партнерові - це знак дружнього відношення і показник високого рівня ведення бізнесу. Зрозуміло, що такий дарунок має бути відмінно оформлений - із смаком і в корпоративному стилі.

Дизайн зовнішньої реклами

Зовнішня реклама - це можливість заявити про себе в широкому форматі на вулицях міста. Приватне підприємство ''Технології рішень" надасть якісну і «рухову» рекламу на зовнішніх носіях міста.