Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Вивіски

Вивіски - один із найстаріших і перевірених видів зовнішньої реклами. Вони являють собою площини будь-якої форми з нанесеної на них рекламною інформацією. Матеріалами для виготовлення несвітлових вивісок є пластик, стільниковий полікарбонат, оцинкований аркуш, банерна тканина. Зображення на пластик (полікарбонат, оцинкований аркуш) наноситься за допомогою аплікації з вінілових плівок (плотерна порізка або повноколірний друк).

По типах виконання вивіски можна розділити на: світлові і банерні.

Світлові вивіски - це, найчастіше, виконаний із пластику або алюмінієвого профілю короб, на лицьову сторону якого нанесена рекламна інформація, а зсередини встановлені світлові прилади (лампи або світодіоди), які й підсвічувають вивіску зсередини. Це - найпоширеніший сьогодні тип вивісок. Вони добре сприймаються як при природному освітленні, так і в темний час доби, виділяючись завдяки підсвічуванню.

Банерні вивіски (розтяжки) - несвітлова рекламна вивіска, що виготовляється методом нанесення повноколірного друку на банерну тканину. Вінілове полотно - щільна, але в той же час пластична основа. Габаритні розміри такої реклами практично безмежні, тому що завдяки спеціальним технологіям спаювання або склеювання окремих полотен банера можна створювати панно будь-яких розмірів. Час служби таких вивісок виміряється роками, як правило не менш 3- х років, банер добре переносить і сніг, і дощ, і вітер. Стійкість і яскравість фарб залежить від технології нанесення зображень.

При більших габаритних розмірах вивіски мають внутрішній металокаркас - зварену раму із профільної труби. У темний час доби вивіски можна освітлювати зовнішніми світильниками.

Наше підприємство виготовляє як світлові, так і не світлові вивіски.