Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Розробка банерів

Банер - ефективний засіб реклами в Інтернеті. Це візуальний двигун Вашої продукції та послуг на сторінках Інтернет ресурсів. Банер це щось середнє між рекламою на телебаченні і рекламою в друкованих виданнях. Використання анімації у банерній рекламі має більш широкі можливості впливу на кінцевого споживача, ніж реклама в друкованих виданнях, але все ж ці можливості трохи обмежені в порівнянні з телевізійною рекламою.
Якщо Ви вже є власником популярного сайту, то за допомогою банера Ви можете рекламувати його внутрішні розділи, або, застосовуючи флеш анімацію, зробити дизайн сайту більш динамічним. Якість виготовлення банера прямо впливає на бажання користувача натиснути на банер і звернути увагу на Вашу продукцію.
Ми пропонуємо виготовлення банерів різної складності, анімовані гіф (gif) банери, а також банери створені за технологією флеш (Flash, swf). 
Роботу по створенню банера проводим наступним чином: 
1. Розробка ідеї, складання, так званого «сценарію», в якому описується які графічні елементи необхідно використовувати у банері, який текст буде відображатися, яким чином відбуватиметься анімація. Також необхідно врахувати такі технічні моменти як розмір банера, вагове обмеження (кб).
 2. Промальовування банера в статичному вигляді. Клієнту надаються окремі статичні картинки з промальованим сценами банера для затвердження
3. Анімація банера з урахуванням усіх поправок статичної версії.

 

Приклади банерів:

 

468*60

 

 

468*60