Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Підбір ключових слів

Підбір ключових слів є найважливішим етапом в оптимізації і розкручуванні сайту. Неправильне складання семантичного ядра може призвести до того, що Ви будете марно розкручувати сайт не за тими запитами, або за запитами, у яких занадто велика конкуренція в пошуковій системі.

Ваш сайт для пошукових систем - один з багатьох, тому текст опису, що зазвичай з'являється на сторінках результатів пошуку, має бути цікавим, щоб привернути увагу і у читача виникло відразу бажання відвідати сайт. Ключові слова в ньому необхідно використовувати як можна частіше - від цього залежить висота рейтингу.

Можна відзначити два основних випадки, коли може знадобитися підбір ключових слів. По-перше, ключові слова використовують для того, щоб оцінити наскільки популярна та чи інша тема в Інтернеті і чи є сенс починати роботу над сайтом, присвяченому цій тематиці. Подібну інформацію надає більшість пошукових систем, у вигляді статистики пошукових запитів за деякий період. По-друге, підбір ключових слів необхідний безпосередньо для того, щоб використовувати їх для оптимізації сайту, і саме за цими ключовими словами користувачі зможуть знайти ваш сайт в пошукових системах.