Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація покращує положення сайту в результатах пошуку основних пошукових систем шляхом приведення сайту і зовнішніх факторів, що впливають на результати видачі, в максимально сприятливий для пошукових систем вигляд.

Результатом грамотної пошукової оптимізації є значний приріст цільової аудиторії в короткий термін. Цільова аудиторія - основа успіху, саме цільовий відвідувач, що прийшов на сайт за пошуковим запитом, є потенційним покупцем / замовником / клієнтом або партнером. Саме цільовий пошуковий трафік - реальне джерело доходу і еталон успіху. Кількістю унікальних відвідувачів визначається цінність будь-якого без виключення ресурсу, тому основна задача оптимізації полягає в залученні найбільш якісної цільової аудиторії.