Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Прийом платежів через ваш сайт

Щоб заробити грошей в інтернеті, треба, як мінімум, якимось чином налагодити їх прийом.

Користуватися даним методом досить зручно,так як Ви можете оплачувати товари чи послуги.

Проте є й мінуси – це обмеження на оплату ( до конкретної суми) і обовязкова реєстрація в системі.

Таку оплату за невелику комісію можна здійснити в терміналах,які зараз можна побачити майже в кожному супермаркеті, торговому центрі і т.д. Знову ж таки мінус в тому,що покупцю потрібно знайти такий термінал,а власнику сайту «прив’язати» свій сайт до даного терміналу.

Якщо оплата на невелику суму є можливість зробити це через смс-повідомлення. Таке можна часто зустріти на сайтах з невисокими цінами по оплаті сервісів чи товарів,наприклад, в соціальних мережах чи на сайтах знайомств,де люди через смс-повідомлення можуть замовити електронний подарунок чи рейтинг. Проте для цього сайт має укласти договір з різними мобільними операторами.

Оплату також можна проводити через банківські рахунки,але через недовіру люди рідко хочуть вводити коди своїх карток на сайті.

Вибираючи способи оплати для вашого сайту, в першу чергу необхідно включити банківські платежі, основні види електронних грошей, а також інтернет-еквайринг платіжних карт. Крім того, якщо основна аудиторія магазину знаходиться в межах одного населеного пункту і дозволяє сама специфіка товару, поки ще необхідно мати доставку з оплатою готівкою кур'єру.

Також  потрібно звернути увагу на те : хочете Ви самі підключати систему платежів чи скористатися послугами агрегаторів?  тут ви можете витратити багато годин роботи Ваших програмість,створюючи всі механізми самостійно або ж звернутися до платіжних агрегаторів,які все зроблять за Вас. Проте відомо ж, що наявність посередників завжди підвищує кінцеву вартіть,тому потрібно все продумати і прорахувати наперед.

якою буде Ваша цільова аудиторія? (хоча чим більший буде на сайті вибір способів оплати тим більша ймовірність того,що куплять саме у Вас) і яка буде вартість Ваших послуг – можливо вистачить і оплати через смс-повідомлення?

З однієї сторони в сучасному світі ми вже не уявляємо свого життя без такого роду послуг, проте завжди залишається ризик втрати коштів через помилку чи шахраїв. Одним з таких засобів захисту в інтернеті є послуга повернення грошей у випадку, якщо була здійснена крадіжка коштів фішерами або виникли проблеми з товаром / послугою. На жаль, цією корисної послугою нерідко зловживають шахраї або просто несумлінні клієнти.

Отже,організувати прийом платежів на сайті не так вже й важко. Найбільшою перешкодою тут можуть стати обмеження на різні типи інтернет-ресурсів та розміри доходів.

Вибираючи, які способи платежів запропонувати вашим покупцям, не забувайте і про те, яку групу товарів Ви продаєте.

Переконайтеся, що вибрані інструменти адекватні, а їх реалізація не відняла у Вас багато ресурсів. Тоді ефект спонтанної покупки, коли користувач, підкоряючись хвилинному пориву, з легкістю зможе оплатити бажаний товар, досягне максимального ефекту.