Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Вибір домену і хостингу

Коли Ви створюєте сайт Вам обовязково потрібно його назвати, назва сайту – це його доменне імя. При виборі імені потрібно враховувати те, що воно має бути легким у вимові, щоб люди не помилялись у буквах і могли рекомендувати сайт знайомим і друзям, наприклад, літери v / w або c / k і також мати не дуже багато складів.

Імя повинно бути унікальним, не повторювати вже існуючі імена сайтів. Якщо це можливо, то постаратися вкласти в імя тематику сайту. Якщо ваша цільова аудиторія спрямована на Росію, то слід шукати домен в зоні ru, якщо на західні країни - com, net.

При реєстрації домену є декілька варіантів його отримання: найлегший – обрати ім’я, яке ще вільне, якщо Ви хочете отримати домен, який вже зареєстрований іншою компанією/фірмою, то Ви можете викупити його у власників або ж взяти участь у аукціоні - на них можна знайти зайнятий домен і спробувати викупити його.

Хостинг – це місце знаходження Вашого сайту.

Хостинг буває платним і безкоштовним. Різниця у якості і кількості послуг. При безкоштовному хостингу  Вам обовязково повісять рекламу.

При виборі хостингу  слід враховувати швидкість хостингу, швидкість доступу до сайту і час, на який сайт буває недоступним через технічну несправність. Зверніть увагу на відгуки про вибраний Вами хостинг. Також багато хостингових компаній пропонують пробний період використання хостингу перед оплатою.

Вибираючи тариф, вибирайте достатньо місця для сайту, і краще більше, ніж потрібно на даний період. Подивіться, скільки важать Ваші файли для сайту, подумайте, скільки місця буде потрібно в майбутньому.

Також бувають випадки, коли сайт потребує додаткового захисту, наприклад, деякі сфери бізнесу, які можуть постраждати від конкурентів чи інших зловмисників. В цьому випадку необхідно розміщувати свій сайт там, де потенційна загроза втрачає свою силу. І, звичайно, необхідно памятати про те, що хостинг повинен витримувати навантаження від користувачів і запитів.

Наша компанія допоможе Вам у виборі хорошого доменного імені та хостингу та надасть професійні консультації.