Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Чому потрібен редизайн сайту?

Час іде і все змінюється. Сьогодні дизайн Вашого сайту може бути дуже сучасним і функціональним,а через рік-два Ви й самі починаєте помічати недоліки або ж відсутність певних функцій,які присутні на сайтах Ваших конкурентів.
Якщо ж Ви вирішили робити редизайн сайту важливо намагатися зберегти його інформацію, навіть і в новому вигляді. У цьому випадку можна досягти хороших результатів – сайт будуть впізнавати його користувачі, але завдяки новому цікавому дизайну відвідуваність сайту підвищиться.
Під редизайном слід розуміти: зміну контенту, структури, логотипу, стилю, шрифту, кольорів і т.д.
Багато експертів вважають, що редизайн сайтів потрібно проводити раз на 2-3 роки щоб відповідати сучасним тенденціям.
Причинами для редизайну  можуть бути вихід на інший ринок, злиття підприємств.
Після редизайну сайту користувачі часто бувають не задоволені, так як спрацьовує психологічна реакція,що те,що було колись завжди краще, просять повернути попередній варіант.  Звісно буває, що новий дизайн може виявитися гіршим, але зазвичай це просто початкове не сприйняття нового вигляду. Більш точні дані по роботі Вашим новим сайтом можна буде побачити через декілька тижнів.
Часто буває, що користувачам на новому сайті важко знайти інформацію, яка була у старій версії сайту. Щоб уникнути такого дискомфорту часто залишають на новому сайті ссилку для переходу на старий варіант сайту і попереджають коли саме відбудеться повний перехід на оновлену версію.
Редизайн  потрібно робити правильно, не забувати про нюанси, наприклад  редирект. При зміні розширення сторінок вони можуть погано відображатися в пошукових системах, втратиться трафік. Редірект потрібен також і при проведенні зміни доменного імені. При зміні доменного імені зазвичай запускається новий сайт, при цьому паралельно працює старий. При дублювання контенту пошукові системи будуть розцінювати це як випадок спаму доменів.
При виборі CMS, на яку ви будете переводити ваш сайт, перевіряйте систему на дружність по відношенню до пошукових систем.
Завершальною стадією є звичайно ж наповнення сайту, тобто його контент. Повна заміна тексту відбувається якщо у Вас  змінилась сфера діяльності або ж додалися інші послуги і види діяльності.
Наша компанія допоможе Вам у цьому, підбере найбільш оптимальний варіант дизайну для Вас, надасть фахові консультації з цього приводу.