Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Вибір платформи для створення сайтів

Головне питання,яке хвилює кожного,хто вирішив створювати сайт – це питання: де його створювати?

Існує декілька варіантів. Можна замовити конкретно індивідуальну розробку для себе, написати самому або ж вибрати вже готову ділянку. Проте який з цих варіантів найбільш оптимальний?

Комерційні CMS (Content management system) підходять для малого і середнього бізнесу. Вони є дуже поширеними, включають в себе багато можливостей і не вимагають глибоких знань в даній сфері. Якщо буде потрібне якесь доопрацювання, яке Ви не в силах виконати самостійно, розробників щодо таких рішень дуже багато,але за них потрібно буде порядно заплатити.

Наступний вид Open-source CMS – це програмне забезпечення, яке відповідає таким умовам: програму можна вільно використовувати з будь-якою метою; доступність вихідного тексту програми; можна вільно поширювати копії програми; програму можна вільно покращувати і публікувати свою поліпшену версію. Те,що цей варіант є безкоштовним можна віднести до переваг, але з іншої сторони це є недоліком. Безкоштовні програми не такі захищені, як  платні, та і технічної підтримка у них теж відсутня.

Студійні CMS - це власні розробки веб-студій, добре підходять для середнього і великого бізнесу. Вони не поступаються комерційним CMS, швидко завантажуються і працюють, розробляються під клієнта. Вартість такого рішення часто є дорожчим, ніж комерційні CMS, також вони повністю залежать від розробника: якщо необхідно буде запровадити якісь особливі зміни або переробити сайт, доведеться звертатися до студії, що продала рішення.

На що потрібно звернути увагу при виборі платформи?

Потрібно визначитись які завдання повинен виконувати сайт? Чи буде він зростати? Хто буде займатись внесенням змін на сайт?

Якщо Ви з самого початку знаєте, що будете вдосконалювати сайт,то краще продумати все наперед, щоб потім не довелося переходити з однієї системи на іншу.

Зможете Ви самі вносити зміни на сайт чи потрібно буде шукати розробників і чи багато розробників працює з цією системою?

Отже, перед тим як починати створювати сайт потрібно визначитися і завданнями, які стоять перед сайтом, з його керуванням і підтримкою. У всіх систем є свої плюси і мінуси, тому підходьте до цього питання відповідально і продумано,а якщо ж Вам потрібна допомога чи консультація по цьому питанню наші спеціалісти з радістю нададуть Вам консультацію і допоможуть вирішити всі питання зі створення сайту.