Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Дизайн

Приказка «Зустрічають по одежі,а проводжають по розуму» стосується не тільки зовнішнього вигляду людину,а й багатьох речей,які нас оточують і зовнішній вигляд сайту не вийняток.
У сайті, як в людині, все повинно бути прекрасно - і «обличчя», і «одяг». А «обличчя» і «одяг» це якраз дизайн.
Потрібно детально продумати всі нюанси,обрати оптимальні і приємні для людського ока форми,картинки,кольори та шрифти.  Визначити які поєднання на екрані створять у відвідувача потрібний настрій, а які будуть лише різати око і дратувати. І,звичайно ж, не забути як повинні виглядати меню, банери, кнопки, щоб їх помітили
Відповідь на всі ці питання знають наші досвідчені дизайнери.  Дизайн цих сайтів продуманий до дрібниць - а для підвищення показників конверсії ми обов'язково проводимо юзабіліті - тестування.
Ми раді продемонструвати вам приклади наших робіт - і охоче розробимо професійний, яскравий і запам'ятовується дизайн для вашого сайту.