Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Розробка сайтів

Сайт є важливим елементом бізнесу. Створення будь-якого комерційного сайту так чи інакше спрямоване на збільшення прибутку компанії. Від того, наскільки грамотно і якісно він розроблений, залежить ставлення існуючих і потенційних клієнтів до Вашої компанії в цілому.

Ось лише кілька доказів на користь створення сайту:

  • Велика, постійно зростаюча аудиторія «всесвітньої павутини»;
  • Цілодобова реклама - сайт працює на Вас 24 години на добу!
  • Разові витрати на виготовлення - якщо сайт зроблений професіоналами, то вже є гарантія того, що в майбутньому він не зажадає частих «доробок», внесення змін кваліфікованими фахівцями і, відповідно, додаткових витрат;
  • Витрати на підтримку сайту - нижче, ніж вкладення в поточну рекламу в ЗМІ.

Сайт може бути декількох видів:

1.сайт "візитка" - ідеальне рішення для малого бізнесу. Можна рекомендувати невеликим компаніям і приватним особам, які бажають мати Інтернет-представництво для довідкової підтримки клієнтів, анонсування інформації про пропоновані товари і послуги.

2.корпоративний сайт - можна рекомендувати компаніям, які хочуть використовувати сайт для розширення ринків збуту та просування своїх товарів і / або послуг на ринку. Створення корпоративного сайту допоможе збільшити число клієнтів і партнерів, налагодити on-line спілкування з клієнтами.

3.інтернет-магазин - допоможе не тільки залучити нових покупців, а й утримати вже наявних. Рекомендовано компаніям, що займаються продажем товарів та послуг on-line і off-line.

Для чого потрібне просування сайтів?
Дизайн
Юзабіліті
Самостійна розкрутка сайтів
Вибір платформи для створення сайтів
Чому потрібен редизайн сайту?
Вибір домену і хостингу