Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

POS-матеріали

POS матеріали (Poіnt of Sales materіals) - це засоби реклами що використовуються при оформленні інтер'єрів, виставочних стендів і місць продажів, які призначені для реклами товару, торговельного місця, торговельної марки, бренду. POS матеріали створюють з метою збільшення попиту на продукцію й відповідно підвищенню продажів. 

  Сьогодні в сучасному супермаркеті йде справжня боротьба за покупця. Успіх за просування товару й збільшення числа клієнтів, тепер на стороні правильної, чітко організованої торгівлі й стимулювання збуту на місцях продажів. Як у такій ситуації бути покупцеві? Чий продукт краще? Як не помилитися з вибором, щоб потім не жалкувати про покупку. Серед виробників відбувається тверда конкурентна боротьба за покупця. Один краще за іншого рекламує свій товар, придумуючи рекламні кампанії, усілякі акції, розіграші призів. Основну роль у рекламній політиці компанії й покликані виконувати pos матеріали. На сучасному ринку високоефективним просуванням товару є POS- Матеріали, які не просто створюють рекламу тому або іншому товару, і стимулюють продаж, але також організовують і підтримують імідж бренду. Таким чином, POS є одним з найважливіших інструментів створення ефективної реклами й бренду, і виробленого їм товару.

  POS матеріали можуть містити не тільки назву продукту або певний бренд, але й подавати додаткові відомості про товар, повторювати його зовнішню форму або інформувати покупця про привабливу ціну. Застосування POS матеріалів сприяє швидкому підвищенню попиту на рекламовану продукцію, і, як показує досвід, швидко окупається й підвищує ефективність продажів. Надійність конструкції, і якість використовуваних матеріалів (картон або пластик), дозволяє багаторазове використання POS матеріалів у різних рекламних акціях. Простота кріплення й транспортування роблять ці види рекламної продукції незамінними при проведенні різного роду рекламних заходів. Основні види POS матеріалів.

Вобблер - барвистий і стильний виріб, як правило, з картону або щільного паперу на пластиковій ніжці, що кріпиться на вітрину, полицю або на товар, і містить на своїй поверхні рекламну інформацію або ціну продукту. Візуально-привабливий ефект досягається природним коливанням вобблера від потоку повітря, що підсвідомо змушує глянути убік руху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шелфтокер - конструкція з 2 -х половинок, одна з яких прикріплюється до полиці, а друга відгинається нагору або долілиць. Шелфтокер може перебувати як над товаром, так і під ним і повідомляти інформацію про виробника, брэнд, ціну або спецпропозиції.

 

 

 

 Мобайл - двосторонній рекламний носій довільної форми, що представляє собою наклеєні із двох сторін на товстий палітурний картон однакові за формою лайнери (рекламні плакати з товстого паперу або тонкого картону) і висічений по їхньому контурі. Як правило, готовий мобайл підвішують на лісочку або на спеціальне стельове кріпленні через отвір, пробитий у верхній частині мобайла.

 

 

 

 

 

 

Лайнер - рекламний плакат, надрукований на тонкому картоні або товстому папері, що служить лицьовою або тильною стороною для різних конструкцій POS матеріалів, який приклеюється на тверду основу з різного картону.

Диспeнсери (від англійського слова "dіspense", що дослівно переводиться, як розміщати, роздавати) - це вид POS матеріалів, призначених для розміщення рекламної інформації: листівок, буклетів, флаєрів і т.д. Диспенсер являє собою стенд із опорою, на якому розташовуються кишені для розташування в них різних видів рекламної поліграфії. Використовується для презентації й зберігання рекламних матеріалів у відкритому доступі для покупця на місцях продажів, у магазинах, супермаркетах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (032) 243-80-10