Про нас Портфоліо Послуги Інформація Контакти
АКЦІЯ!!! Сайт-візитка (5-7 сторінок) за 98 у.о.!!! Дзвоніть: (032) 243-80-10 У вартість включено реєстрацію доменного імені, оплачений хостинг та абонентське обслуговування на 1 місяць Дзвоніть: (032) 243-80-10 УВАГА!!! Нескладний дизайн у подарунок! Дзвоніть: (032) 243-80-10

Буклети, листівки

Буклети - це одна з найбільш популярних малих поліграфічних форм. Недорогі й універсальні, вони є дуже важливим інструментом для просування компанії або її продукції на ринку. На буклеті можна розмістити графічну інформацію, опис продукції, контактну інформацію, фотографії, схеми.
Буклет - це видрукуваний аркуш, складений навпіл, утроє, учетверо й т.д. Стандартними форматами буклетів є формати А4 (210х297 мм) з одним або двома фальцами й А3 (297х420мм) з одним фальцом, але можливі й інші варіанти.Область використання буклетів досить велика: на виставках, в офісах, банках, магазинах, для поштової розсилки й ін.

 

 

 

 

 

Рекламна листівка - один з популярних і ефективних методів рекламного впливу на споживача. В залежності від рекламованих товарів або послуг і типу цільової аудиторії листівки можуть бути іміджові або інформаційні, містити цінові пропозиції або лише описувати характеристики й переваги продукції, бути повноколірними або чорно-білими, друкуватися на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері. Формат листівок також може бути різним, але стандартними є листівки формату А4 (210 х 297 мм). Крім того, листівка може бути одно- і двостороння.
Досить часто рекламні листівки суміщають кілька функцій: прайс, карту проїзду до компанії. За рахунок цього, листівки надзвичайно корисні в самих різних ситуаціях: роздача в місцях масового скупчення потенційних клієнтів.

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (032) 243-80-10